35 yaşındaki Drogba Galatasaray'a fayda sağlar mı ?

35 yaşındaki Drogba Galatasaray'a fayda sağlar mı ? bence paralara yazık olacak eğer gelirse .

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• drogbayı statda izleyen birisi olarak sahip oldugu fizigi ve heybeti hicbir futbolcuda goremedim diyebilirim

1|2
    0|0
    • link hacı şuna baksana body şampiyonasına katılsa birinciliği zorlar.

• resim bir nevi kanıt olmus.bizim ligin fizik seviyesi ortada,drogbaya omuz atarak durdurmak isteyip sakat kalmıs cok futbolcu vardır. en son cin ligindeki futbolcunun basına gelenler ortada; link

Kızlar Ne Diyor 6

• umarım fayda saglar

0|1
    0|0
  • fayda saglar ama eger 10 milyon rakami dogruysa yazik derim hele de 34 yasina gelmis adama o kadar para vericeklerine daha genç birini alsinlar en azindan bir kaç yil kadroda tutarlar

0|0
    0|0
  • Zamanla göreceğiz..

0|0
    0|0
  • yaşayalım görelim

0|1
    0|0
  • şampiyon yapacak o bizi

0|0
    0|0
  • faydası olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hani bir laf vardır ya ´Ölüsü Bile Yeter´ işte o söz tam Drogba için söylenecek söz

0|1
    0|0
  • Sneijder geldi, Drogba da geliyor, beyler bakın bu işin Messi'ye kadar yolu var. Fark daha da açılmadan bitirelim ligi, tadında bırakalım.

0|1
    0|0
  • yaşına bakma sen. taş gibi adam. feci iş yapacak. hava toplarında özellikle.

1|1
    0|0
  • drogba gelmiş geçmiş en iyi forvetlerden biri kesinlikle boş bir futbolcu değil ben onun 40 yaşında bile olsa alınmasını isterdim.drogbanın ölüsü 10 tane burak umut elmander eder.

1|1
    0|0
  • yakında messiyi de alırsınız siz

1|1
    0|0
  • dünya yıldızı drogma, sniejder, toure, elmander, hamit, selçuk, burak, dany, ebue, muslera, kadroya bak üf üf

0|0
    0|0
  • Bence o adamın ölüsü bile yeter.

0|1
    0|0
  • drogbanın ölüsü yeter

0|0
    0|0
  • Ölüsü en az 15 gol atar demedi demeyin.

0|0
    0|0
  • ne kadar oynucak ki onu merak ediyorum..kötü bir topçu değil ama yaşlı adam..gerekirmiydi ki

0|0
    0|0
  • wesleyide gördük :D ibrahim toraman bile geçit vermedi

0|0
    1|3
    • wesley zaten koşucu bir oyuncu değil alex tarzı hagi tarzı bir oyuncu yoksa koşucu arıyor olsaydık dolu var sabri aydın vs vs.

• yuh bee.. herif 4 aydır top oynamamış.. ikinci yarı oyuna girmiş takım on kişi kalmış sende kalkmış toraman geçit vermedi diyosun.. güldürüyosunuz ln :D:D

• asıl sana yuh 4 aydır oynamıyormuş yalanını sikeyim interde ne bok yiyordu o zaman

• galatasaray'ın drogba'ya faydası olur :D

0|0
    1|2
Yükleniyor...