Aslan burcu kadınının diğer burçlarla ilişkisi nasıldır?

aslan burcu kadınlarını nasıl bulursunuz ve bu burçla hangi burcun erkeği iyi bir ilişki kurar?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Aslan kadın burcu cok gıcık bır burc hemde cok

0|0
    0|0
  • Yükselenine ve doğum haritanda hangi burcun yoğun olduğuna göre değişir bu. Sadece burca göre bakarsan yanılabilirsin. Her insanın başka insanlardan alacağı şeyler, uyuşacağı yönler vardır ama bazıları seni tamamlar...

0|0
    0|0
    • zaten çok net cevaplar istemek de yanlış olur..genel olarak durum nedir diye soruyorum

• genelde aşırı gururlu, ön planda olmayı seven, kendini beğenmiş oluyorlar pek sevmiyorum ben o ukala, küçük dağları ben yarattım havalarını

• ben de aslan burcuyum ama kendimde aşırı ukalalığı görmüyorum belkide yükselenimdendir

• aslan burcu degılım ama az cok ozellıklerını tasırım cunku babalarım ve amcalarım aslan .d

0|0
    0|0
  • Kendini beğenmişiz biz

bende aslan erkeğiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• canım cok kıskan c oluolar ben akrebım bıtane bıle aslanla arkadas degılım bıde cok seri ve fazla konusuolar tam su fılmlerdekı tıpık turk kadını olur ya ıste öyle ha bıde sessızlıgı degılde entrıkayı severler yalan dolan ortalıgı karıstırma tam onlara göredır anlayacagın bıraz tehlıkelıdırler yanı sakat :):):)

1|0
    1|0
  • aslan burcu kendisiyle anlaşır.. kendi burcundan demiyorum kendisiyle. ben aslanım. sevglm boğa bana sabretme konusunda biçilmiş kaftan.

0|0
    0|0
  • Ben aslan burcuyum :) en iyi anlaştığı burç koç burcu diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Ben aslan burcuyum. Teraziyle, kendi burcum ile ve boğa ile çok iyi anlaşıyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...