Semih Kaya'nın Galatasaray ve Milli Takımda ilk on bir oynaması saçma değil mi?

Semih Kaya benim en göklere çıkarıldığı zamanlarda bile zerrece beğenmediğim bir stoper. Ujfalusi gittikten sonra ne kadar sikindirik bir futbolcu olduğu iyice belli oldu, bu adamın Galatasaray'da ilk on bir oynaması saçmalığın daniskası değil mi?

Adam stoper, rakip forvet bir omuzda yıkıyor kendisini. Böyle stoper mi olur, Beşiktaş'da oynasa ilk on biri geçtim, ilk on sekize bile giremez. Yedek klübesinde bile oturamaz.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Değil defansif futbolla, sporla alakası yok. Ayakta duramayan adamı futbolcu yapmışlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Semih sürekli düşüyor böyle olmaz

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
    • Nasıl değil, adam stoper, mevkiisinin gereği olarak rakibi durdurmakla mükellef ama omuz yiyince yere yuvarlanıyor. Beşiktaş'da güçsüz diye yedeğe alınan Pedro Franco bu adamdan daha dirençli, daha dayanıklıdır, rakibi bozamayacaksa da ayağındaki topa müdahale eder en azından Semih onu bile yapamıyor.

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray da defans denen şeyi yıllardır görmüyorum. Hala geçen sene şampiyon nasıl olduk diyorum. Bilicin sacmalamasi ve fenerin yamulmasi sayesinde olduk.

0|1
    0|0
    • Bilic hadi çok dar kadroyla oynadığı için demoralize oldu, aklı İngiltere'de idi falan.

Ama Hamza Hamzasson cidden çok kötü kadro kuruyor. Umut'un yerine kendisi oynasa bir fark olmaz, ulan çok mu zor Podolski'yi santrafor oynatıp, Sneijder'i ortaya çekip kanatları Sinan ile Yasin'den kurmak?

• İzlerken ben sinir oldum zaten Galatasaraylı olmamama rağmen. Selçuk'un dikine oynadığı pas 5 tane bile değildir, ne oyun kuruyor, ne takımı ileriye yaşıyor ama senede 2.5 milyon euro alıyor. Benim gözümde Veli Kavlak kadar top oynamıyor Selçuk.

Umut zaten Galatasaray'ın kapısından bile girmemesi gereken bir isim, adam hep kazmaydı. Ona o kadar suç bulmuyorum ben, adamın kapasitesi bu kadardı zaten yeni ortaya çıkmış bişey değil.

• Aynen, o yüzden uzaklaştım. Futboldan keyif alamıyorum sayelerinde :) Çok güzel anlatmışsın

• İyi değil derken millet inanmıyordu çünkü takımları sampiyondu, bu adamdan en fazla yedek olur , fiziğini hiç geliştirmedi

0|0
    0|0
  • Bence çok iyi bir stoper

0|0
    0|1
    • Topu düzgün kullanamaz, omuz omuza mücadelede hemen yere yıkılır, rakibi bozamaz, pozisyon bilgisi sınırlıdır, hava toplarında yeterli etkinliği gösteremez. Adamın ne zaman izlesem rakip forvet tarafından yere yuvarlandığı pozisyonlar görüyorum. Anadolu takımında oynasa kimsenin dikkatini çekmez bu haliyle.

Neresi iyi amk? Sikindirik bir stoper. Fener veya Beşiktaş'da ilk on bir oynamasının bile imkanı yok.

• Tabiki degil evet formsuz olabilir dunku mactada hatalari olabilir ama iyi adam.

0|0
    0|0
    • Ben izlediğim hiçbir maçta beğenmedim. Sadece hamle şansı bulursa top kesiyor, düzgün yer tutmuyor, zaten fiziği çok zayıf, ayakta duramıyor, rakibi bozamıyor.

Antalyaspor forvetinin ayağından top alıyor diye iyi topçu olamıyor.

• Neden sürekli Beşiktaş üstünden benzetme ve yorumlar yapıyorsun?

0|0
    0|1
    • En çok izlediğim takım o, o yüzden. Beşiktaş topçuları daha iyi değil, ortada hoca sorunu var.

• Atiba sakatlansa bittik zaten.

• Kesinlikle öyle, Atiba şu an takımın bel kemiği

• Ben her zMan dedim semih büyük topcu değil.
    Yazık chej bu maç yedek kaldi o oynada böyle olmazdı

0|0
    0|0
  • Türk milli takımında Semih gibi birisi stoper oynuyorsa ve o adam defansın ilahı ilan ediliyorsa İzlanda gibi balıkçı takımlarından 3-4 yememiz kaçınılmaz. Alpay dan sonra milli takımda defans olayı bitti demiştim. Halada geçerli.

0|0
    0|0
    • İzlanda Hollanda'yı bile yendi iki kere. Bizim bir sorunumuz da sikindirik futbolumuza rağmen kendimizi çok büyük görmemiz.

• Semih topcu degilki stoper olsun

0|0
    0|0
  • Chedjou gibi ligin en iyi stoperlerinden biri varken Semihi bu formsuz haliyle oynatmak saçmaydi. Defans Hakan-Chedjou olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...