Siz sevgilinizden ne beklerdiniz o gün?

erkek arkadaşım sevgililer gününde abartı bir hediye istemediğini sadece küçük bir şey yapmam gerektiğini söyledi ama aklıma hiç birşey gelmiyor erkekler lütfen yorumlarınızı bekliyorum siz sevgilinizden ne beklerdiniz o gün

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sıcak bir seni seviyorum demesi yeterli sevgi maddiyatla ölçülmez ...

0|0
    0|0
    • küçük bir süpriz öneririmisin

• beraber baş başa bir yemek yeme şansınız varsa mutfaga kendin gir ve onun için birseyler hazırla sonuçta yapcagın hazırlık caba onun için olcaktır hediye kısmı sürekli yanında bulunduracagı kullandıgında aklına seni getirecek bir hediye olabilir

Erkekler Ne Diyor 7

• bu aralar bir kutu furyasıdır gidiyor.. küçük kutunun içine küçük kağıtlarla güzel sözler yazıyolar hatta sevgilinin takımına göre beşiktaşlıysa bi siyah kağıt bi beyaz sonradan çok güzel görüntü oluyor. kutunun içine yaratıcılığına göre herşey konuyor ağrı kesici mesela başını ağrıttığım zamanlar için yaz bide üstüne :) bi iki yakın arkadaşım yapmıştı ordan biliyorum :)

0|0
    0|0
  • cinsel bir paylaşımınız varsa onun hoşuna gideceğini düşündüğün değişik bir iç çamaşırı alıp ona farklı birşeyler yaşatabilirsin.

0|0
    0|0
  • çorap al o zaman

0|0
    0|0
  • erkeğin kalbine giden yol mide sinden geçer derler yemek hazırla bence en sevdiklerinden

0|0
    0|0
  • Sigara kullanıyorsa çakmak al altına da güzel bir şey yazdır.

0|0
    0|0
  • Burcu ne?

0|0
    0|0
  • en güzeli bir kilo incirdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiçbırsey beklemıyorum acıkcası

0|0
    0|0