Celtic-Fenerbahçe maçının sonucu ne olur?

Arkadaşlar bu maç hakkında görüşleriniz nedir. İddaa oynayacaklara tavsiyeniz ne olur.

Güncellemeler:
celtic alır diyenlere tabi ki saygım var ama ülkemiz için hangi türk takımı olursa bizim için o takımın öncelikli olması gerekir.. bu yüzden FB seninleyim.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Yeneriz ama içimden beraberlik geçiyor değeri olmayan bir maç sırf van persie nani kjaer için izliyecem ❤❤ ❤

0|1
    0|0
    • bence değeri olan bir maç yeneriz kelimene katılmak istiyorum

• Yok ya değil yenilsekte umrumda olmaz molde maçını bile izlemedim ben düşün normalde bütün avrupa ligin maçlarını izliyorum Brezilya liginide

En İyi Erkek Görüşü

• Ülke puanına katkı yapacak her sonuç bizim olsun :)

0|1
    0|1
    • tabi orası öyle ülke puanı için her takımımıza başarı dilemek gerekir

• Ülke puani deyince k*ancığın birine dokunmuş galiba :) Eig için teşekkürler.

• var öyle dokunan insanlar
      rica ederim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• İki takım içinde zor maç FB çok farklı hazırlanacaktır (en azından öyle olmalı) bir nebzede olsa Molde ve Beşiktaş maçının affı gibi rakipte eski gücünden çok uzak olsada kendi sahasında oynamanın avantajını kullanabilir böyle maçlarda bir tık ev sahibi takım öndedir.

0|1
    1|0
    • seninde kafan karışık gibi fenerbahçe farklı kazanır demişsin umarım öyle olur

• Farklı kazanır demedim farklı hazırlanır dedim :)

• valla haklısın ya bir an kazanır okumuşum sanırım bunlar yorgunluk belirtileri

• Fener derbiyi telafi etmek için saldıracaktır en az 1 puan alırlar

0|1
    0|0
  • 1-1 ya da 1-3

0|1
    0|0
  • Celtic 1-2 Fenerbahçe

0|1
    1|0
  • Celtic yener 1 farkla

0|1
    1|0