Squat bacakları kalınlaştırır mı?

Ben bacaklarımdan rahatsızım ve incelmesini istiyorum. Mekik çekiyorum ama squat konusunda kalınlaştırır gibisinden bir şeyler dendi. Bilen biri açıklayabilir mi? Aynı zamanda bacaklarımı inceltmek için ne yapmam gerekir?

0|1
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• İnceltmek istiyorsan kardiyo yapmalısın yani koşu, bisiklet gibi hareket ettiren şeyler, squat hareketi her zaman kalınlaştırmaz. Squat, güç ve denge hareketidir ve vücudun büyük bir bölümünü çalıştırdığı içindi kesinlikle yapılması gerekir heleki bu sporcu bayan ise yapılması dahada önemlidir, az ağırlıkla çok tekrar şeklinde çalışılırsa büyüme yerine sıkılaşma olur. Senin için Squat + kardiyo derim :) iyi sporlar...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Squat kalınlaştırır.. Bacaklarını inceltmek için düşük viteste bisiklete binebilirsin..

0|0
    0|0
  • Kalınlaştırır. Fazla ağır yükle yaparsan Roberto Carlos gibi bacağınız olur zaten öyle olması için çok müsait bacaklarınız.

0|0
    0|0
  • Evet kalinlastirir

0|0
    0|0
  • sertleştirir

0|0
    0|0
  • Dusuk agirliklarla seri yaparsan kalinlasmaz.

0|0
    0|0
  • squat popo çıkarmış ben bunu bilmiyordum 1 hafta sporda squat yapmıştım sonra hoca geldi dedi niye squat dedim bacaklar erisin dedi squat popo çıkartır popon zaten kocaman twerkçimi olcan o gün bugündür squattan soğudum.
    bu da böyle bir anımdır.

2|0
    1|0
    • Epic trainer fail mk. Sirf göğüs çalışın, meybuz gibi gezin. Bacaklar çöp, yukarsi mr muscle

• @Shiny_Prelude yok tüfek benim vücut orantılı ama omuz ağırlıklı çalışıyorum abartı göğüs veya abartı kas iyi durmuyor benim bu sporda amacım fit olmak yüzücü vucudu gibi ^^

• squat dan ziyade cardio yapmalısın. ama squatıda ihmal etme haftada birgün squat çalış ve bir kaç günde yürüyüş felan yap cardio yağ yakımına yardımcı olurken squatda bacagını şekle sokar..

0|0
    0|0
  • Agirliksiz calistigin surece ya da hafif agirluklarla cslistigin surece kalinlastirmaz sekil verir kalin gosteren yaglardir

0|0
    0|0
  • Şekle sokar hiç olmazsa.

0|0
    0|0
  • Evet ön kasları iyi yapar

0|0
    0|0
  • Mekikle bacağın alakası yok. İnceltir Squat bacakları toplar.

0|0
    0|0
  • 3 bacak cıkarır.

0|0
    0|0
  • Squat ust on bacaklari calistiriyo calisincada dogal olarak zamanla kaslanir ve kalinlasir

0|0
    0|0
  • Forma sokar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tek bölge calisirsaniz tabi ki o bolgeniz daha gelişmiş olur.
    + Ben de spor yapiyorum
    - oyle mi? Hangi hareketlere calisiyorsun
    + squat
    -baska
    + squat
    - oldu :))

0|1
    0|0
  • canım squat popo nu ve üst bacagını sekillendirir ve dolayısıyla kalınlaştırı ip atla yürü daha faydalı olur derim

0|0
    0|0
  • yüzmeye git

0|0
    0|0
  • evet canım neden kunfucuların bacakları ince yürüyüş koşu esnetme gerdirmek su

0|0
    0|0
  • Squati yapıyorum ben tabiki kalinlastirmaz ama doğru yaptığın sürece internetten doğru squat nasil yapilir okuyabilirsin ama ilk başlarda agirliksiz çalış sonra yavaş yavaş ağırlıkla yap ama doğru yaptığın sürece kalcani sekillendirip bacaklarını inceltiyo ben yapıyorum 5 cm inceldi üst bacağım

0|0
    0|0
  • Alakasız

0|0
    0|0
  • kalinlastirir.
    inceltmek icinde ip atlayabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...