Okuduğunuz herhangi bir kitabın etkisinde kaldığınız oldu mu ve bu psikolojik bir sorun mu?

Ben genelde yalnız olduğum için çok kitap okurum. Ve nedense Zülfü Livaneli-Serenad adlı kitabın etkisi altındayım bi duygusallık çöktü üzerime

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Uçurtma Avcısı...hani böle yemeği unutsanız bile tadı kalır ya aynı öyle ayrıntıları çok fazla hatırlamıyorum ama okurken verdiği ruh halini hatırladıkça hala duruyor içimde...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kitaplardaki olayları düşününce kendimi başkalarının bilmediği sırlara hakim biri olarak hissedip mutlu oluyorum. beni zenginleştiriyorlar.

0|0
    0|0
  • Ben de bazen kitapların etkisinde kalabiliyorum.En çok Elif Şafak-Aşk kitabının etkisinde kalmıştım.Bence herkes etkileniyordur, onlar da etkilemek için yazıyorlar zaten..

0|0
    0|0
  • Okumaktan zevk alinan cogu kitabin etkisi altinda kalmisimdir. Hatta kitap bittiginde en sevdigim arkadasimdan ayrilmis gibi olurum. bazilari:

Da vinci sifresi - dan brown

Elif safak - ask

melekler ve seytanlar - dan brown

serenad - zulfu livaneli

alacakaranlik - stephanie meyer

0|0
    0|0
  • Hafızamda yer eden ve hala aklımda olanlar var.

0|1
    0|0
  • Serenad da mükemmel bir kitap ama, bence gayet normal :)

0|0
    0|0
  • Etkisi faydalı kitaplar okuyorsan ne güzel:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet bendede çok olur o Bende Bir aşk romanı okumuştum ve baya bi zaman duygusala bağlamıştım :)

0|1
    0|0
  • Bana kitap okuyunca olmazda müzik dinlediğimde çok oluyor.

0|1
    0|0
  • piskolojik bir sorun değil, herkes okuduğu kitapta kendi hayatıyla ilgili birşeyler arar, kimi kitaptaki karakterde kendi benzerliklerini görür ya da kimisi okuduktan sonra hayatına birşeyler katar.. bu normal..

0|0
    0|0
  • oluyor normal. ben de liseye giderken kendimi ramses sanıyordum, kız arkadaşım bile tırsıyordu bu durumdan ona da nefertari diyordum ahaha

0|0
    0|0
  • genc whertherın acıları - ghote

0|0
    0|0
Yükleniyor...