Astana 2 Galatasaray 2 neler düşünüyorsunuz?

Türkiyede şikeyle şampiyon olan takımın Avrupada gercek yüzlerini gözler seren sonuclar cıkıyor ortaya. Siz ne düşünüyorsunuz?

• Gs nin şikeleri Avrupada sökmüyor demekki
    20% (1)53% (9)45% (10)Oy Ver
  • Takım cok zayıf. iyi transferler yapılmadı
    40% (2)24% (4)27% (6)Oy Ver
  • yönetim bir an önce istifa etmeli
    20% (1)23% (4)23% (5)Oy Ver
  • bunlar daha iyi günleri bence
    20% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • yorum yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Carol'un pozisyonu tartışmasız penaltıydı

umut galatasaray seviyesinde bir forvet değil

Ayrıca semihin yaptığı hatalar maalesef galibiyetten olduk

Bu arada bilal ilk ş. ligi maçında ilk golünü attı dalga geçenlere kapak olsun ki dakika ottuz birrrrrr

0|1
    0|0
  • B; C; D

allahim bu bizim takim degil ya !!! nerde o terimin sampiyon etdigi takim?

0|0
    0|0
  • Gülme komsuna gelir başına boşuna dememisler

0|0
    0|0
  • Takım cok zayıf. iyi transferler yapılmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Takımdaki bazı oyuncuların bireysel kazmalıklarıyla maç 2-2 oldu. Umutun tonla kaçırdığı pozisyonları maçı izleyenler gördüler forvetimiz yok gibi bir şey umut sadece boş koşu yapıyor. Biz Astanaya 1 puan hediye ettik. Yalnız anlamadığım avrupa maçı sonrasında şike muhabbeti ne alaka? Sabahtan beridir Türk olmayan kazaklar (Sorularda ikidebir Türk yazıyorlar diye diyorum) üzerinden biz Galatasaray taraftarını iyi tahrik ettiniz. Şikebahçeyle mi karıştırdın bizi? Zamanında rakipleri eze eze uefa kupasını aldık, şampiyonlar liginde real, juve ve man utdyi devirdik. Nedense bazıları başarılarımızı hatırlamak istemiyor.

1|1
    0|0
  • 15 yıl önceki uefa kupasına takılmaktan son 10 maçtır avrupada ki rezaleti goremeyen vok

0|0
    0|0
  • Maçın ikinci yarısını izleme fırsatım oldu ikinci yarı malesef iyi futbol oynamadık rakip çok baskılıydı golün geleceği belliydi ama maçtan öncede dedim zor olabilir bu maç ki öylede oldu bireysel hatalarda maçın kaderini etkiledi.

0|0
    0|0
  • küçğük veya büyük şikeci misin bilmiyorum ama bizim oralarda bir tekerleme vardır
    Umutlara
    Elveda
    Fenerbahçe
    Ağlama

1|2
    0|1
  • Hahahh komediye bak akıl yoksunu ya :) Bundan 2 sene önce de şampiyonlar ligini gördük çeyrek finalleri sonraki sene 2. turları. :)) Sen skenderbeuyu denen adını ilk defa duyduğun takımı yenmekle gurur duy beşiktaşlıysan :) Şampiyonlar liginde acımazlar size

1|2
    0|2
    • Chelsea tottenham feyenoord arsenal liverpool :) gecen sene tek sezonda caktık hepsine. Sende izlerken kahroldun tabi :) bizi izlemeye devam edin :)

• Salak mısın oglum sen liverpooldan 8 yedin şampiyonlar ligi yüzü göremedin, arsenale çaktın sanıyorsun adamlar sizi eledi, avrupa liginde çeyrek final göremedin, galatasaray ve fener final ve yarı finali gördüler. liverpoola yendin de noldu çaktı club brugge size 3 tane. Boş kafa ya seni ciddiye almak bile vakit kaybı. Sen boş şeylerle avut kendini :D

• Kızlarla nasıl konuşman gerektiğini öğretmediler sana sanırım

Yükleniyor...