Auraların varlığına inanırmısınız ?

Sorum şu hani bazı tipler vardır kesin sevglisi vardır düşüncesne kapıldığınız kız yada erkek farketmezz.. Farkettiğim bişy var hep o düşünceye kapıldığım insanlar olmak istemedkleri halde yalnzlar. Bunun karşı tarafın sebep olduğu bi auranın nedeni oldğnu düşünüyorum. Sevgiliniz yokken kimsenin kafasını bile çevirmeyip sevgiliniz olduğunda yağmur gibi sevgli adayı yağan zamanlarında bu auraların eseri olduğnu düşünüyorum. Gerçekten sinir bozucu bi durum değilmi sizcede?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• auraların varlığına kesinlikle inanıyorum. Bazı insanların farklı bir enerjisi oluyor. toplum içinde o kişileri farketmemek olanaksız hale geliyor. Yalnız bu güzellik yada yakışıklılıkla ilgili değil. Normal şartlarda güzel yada yakışıklı olmayan herhangi dikkat çekici bir özelliği olmayan kişilerde de olabiliyor bu enerji. Sebepsiz bir çekim gücü oluyor bu kişilerde

0|1
    0|1
    • Evvet mesela bunun gbi :) Bunun üzerine yoğunlaşan insanların görüşlerine ihtiyacım vaar

• Nyse tekrar teşekkür ederm herşey içinn başka sorularda görşmek üzere :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende işleyiş kusursuz gidiyor diyebilirim. Sevgilim varken kimse bakmaz, ayrılınca kısmetim ardına kadar açılır. Bu aura bana yaklaşmıyor galiba.

0|0
    0|0
    • Onu kastetmiştim zaten :) Ben dahil tanıdığm tüm insanlarda böyle :\ Bişy istediğimizde değilde istemekten vazgeçtiğimizde olsun die oluşturulmuş lanet bi düzen var sanki

• Nyse kolay gelsin cümlemze ne diim :)

• Sana da :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...