Gs ye gülemiyorum biz celtic e yeniliriz diye?

Vitor reis senin yüzünden gül gibi takım oynamıyo. Ne yapmaya çalışıyorsun? Zaman zaman dedin fos çıktı. Ersunla ligi skip atmıştık biz be bu kadronun yarısıyla

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gülüncek bir şey yok zaten.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Seninki benden kara hesabı oldu gs fb

0|0
    0|0
  • Celtic maçı zor ama futbolcularda Beşiktaş ve Molde maçlarını affettirmek için bu maçı kurtuluş görebilirler beraberlikte olabilir ama ev sahibi eski gücünden çok uzak olsada ağırlığını koyabilir.

0|0
    0|0
  • Siz bizden betersiniz o kadroyla hoca olmadan da aynı topu oynar fener.

0|0
    0|0
    • İşte sıkıntı o zaten. Böyle bir kadrosu olup oynayamayan takım görmedim ya resmen troll. ya da kadrosu kadar oynayamayan takım

• Aziz kovar o adamı ilk yarı bitti mi.

• Fb bu kadar transfer yaptı ama hata...

0|0
    0|0
  • Celtic maçı molde maçı gibi olmaz.

0|0
    0|0
    • Hahzahahahaha yani fbli olduğunu düşünerek soruyorum molde maçımı daha kolay bumu

• Bide bu maçı düşün...

• Büzük maçında iyi oynadılar ama kaybettiler. Moraller bozuk olabilir. Ama bu maça asılacaklardır. Umarım Fenerbahçe kazanır :)

• Gotunde bir avuc b*k var ona gul

0|0
    0|0
  • Bu sene bizden bir b*k olmaz dostum. bjk den 3 gs den 5 yeriz demiştim inşallah yanılırım.

0|0
    0|0
  • Bizim başımızda da hamza var iki takımda hiçbirşey yapamıyor kurtulmamız lazım bu hocalardan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Zaten gülünecek birşey yok deplasmanda 1 puan aldık iyi değil ama yapacak birşey yok

0|1
    1|0
    • burada gülmekten kastım dalga geçmek değil konuyu bize getirmeye çalıştım. Kıyaslama babında. Yoksa gs kazanmasın diye bir düşüncem yok

• Bişey olmazzzzzz yenilsek daha iyi uefadan bu sene elenelim istiyorum 😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Allah allah, kiz misin sen simdi? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...