Ayrıldıktan sonra hangi tutumda bulunmalı ?

Üzüntüye dayanamayacak bir hastalığı olan birini terkettiniz... O kişiden ayrıldınız çok iyi biri olduğunuda biliyosunuzz... Bu kişinin sizi nasıl çok sevdiğini sizin için fedakarlıklar yaptığını biliyosunuz.. Ama sizi çok sevdiği için sizsiz bir hayat düşünemediği için bu sevgi sıze fazla geldi sıkıldınız bunaldınız... tamamen defoldunuz gittinizAma nankörlük değil mi işte. amacı eğlenmek olan kızlarla takılıyosunuz bu kızı bırakıp daldan dala istee. Neyse merak ettiğim şu ; bu kişinin size bunun kendi içinizde muhasebesini yapmanızı sağlaması için tamamen ortadan yok mu olmalı? yani tüm sosyal ağları kapatıp karşınıza çıkmamalımı? zaten görme imkanı yokta neyse en azından sosyal ağdan yada ulaşbileceğinz yerlerde olmaması merak ettirir mi ? yoksa tüm sosyal ağlarda mutlu bir proflmi çizmeli ?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Senin elinde değil muhasebe yapmasını sağlamak , adam belki kendikendinle mutabık ...

0|0
    0|0
    • nasıl yanı? ben en azından bı dusunmesını elını vıcdanına koymasını ıstıyorum.bunun ıcın tamamen ortadan mı kaybolmalıyım yoksa dıgerım ı?

• sen bana yolu soyle soz umurrsamıcam sadece vıcdanının sızlamasını ıstıyorum

• Dediğim gibi umursama varlığını yok say ...

Yükleniyor...