Spora gitmekten çekiniyorum :( ?

Yaşım 19 boyum uzun ve biraz zayıfım arkadaşlar bende yeni taşındım başka bir şehire hem 2. Öğretim üni. Okuyorum fakat ben içime kapanık birisiyim kalabalık ortamda bile duramıyorum sanki herkes bana bakıyormuş laf ediyorlar gibi geliyor. Spor salonuna yazilam yazilmiyayim arasında gidip gidip geliyorum yani. Şimdi yazilsam neyi nasıl kullanacam bilmiyorum sonra birisi gelip kaldırır beni aletin başından kaldırır diye cekiniyorum şimdi birisi birşey dese ortam gerilecek felan.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne özgüvensizlik? okurken içim şişti yeminle.

Hayır sen kimsenin umurunda olmayacaksın spor salonuna gittiğin zaman. Neden insanlar sana baksın? Herkes ya kasına kas ekliyor, ya poposunu eritme derdinde veyahut fit kalma çabasında.

Kimse anasının karnından doğuştan tecrübeli başlamıyor spora. Bilmediklerin olacaktır doğal olarak, sorarsın öğrenirsin. Sana bir antrenman programı çıkartıp neyi nasıl yapacağını antrenör eşliğinde gösterecekler zaten. Bu kadar çekinme, gerek yok.

Acı yoksa, kazançta yok :)

0|2
    0|0
    • Vallaha dogru söylüyorsun. Birde spor salonuna giderken ne götürmem lazım

• Teşekkür ederim. Su, yedek kıyafetler, havlu, spor ayakkabı.. En elzem şeyler bunlar.

Önce bir git kayıt ol, ortamı gör, program çıkartıyorlar mı ilgileniyorlar mı bak. Doğru düzgün hijyenik bir yer olsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• yok kardeşim bişey olmaz bende çekinirdim eskiden salak mısım 2 yıl oldu başlayalı kimse seni aletin başından kaldıramaz merak etme. insansa söyler beraber yapalım mı diye ben öyle söylüyorum.

0|1
    0|0
  • Git ki o özgüvenin yerine gelsin. Sporunda amacı odur zaten.

0|1
    0|0
  • Git kardeşim. Spor salonundan sonra kendine özgüvenin gelir

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim o zaman yarın eşofman vb şeyler alıp gidip yazılacam artık kafaya koydum

• Düzenli spor yapıp düzenli beslendikten sonra 1yıl içinde inanılmaz bir değişim olacaktır, göreceksin

Yükleniyor...