Kızlar sizede böyle birisi sevdiğini söylese kararınız ne olurdu ?

Arkadaşlar öncelikle kendimden bahsedeyim.Çevremde sevilen ve sayılan birisiyim,yerinde ve zamanında konuşmasını severim ve yalan asla söylemem.Ben 2 senedir bir kızı seviyorum.Bunu ona söylediğimde hep kendini geri çekti.Kız arkadaşlarıyla konuştuğum da ''ona karşı olan hislerimi bende bilmiyorum.O beni mutlu edebilecek birisi ama kafam karma karışık'' diye beni geri çevirdiğini söylemiş.Ne yaparsam yapayım unutamadım onu.Aklıma şöyle birşey geldi kaldığı yurdun arkasında boş bir arsa var ve ben oraya SENİ SEVİYORUM diye mumlarla yazacağım.Ama tepkisinin ne olacağını kestiremiyorum.Size de böyle bir süpriz yapılsa ne yapardınız ve ne düşünürdünüz ?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Kiza göre değişir eğer hava atmasini seviyorsa yada romantikden hoşlaniyorsa beğenir herkese anlatir şunu bunu yapdi diye.Ama Sözünde duran iffetini koruyan Bir kizsa hoşuna gitmez.Bence arkadaşlarina sor hoşuna gider mi onun diye Arkadaşlarindan daha iyi kimse bilemez.Duygu beslediğim yada ona karşi boş olmadiğim bir oğlan bana yapsa bunu çok hoşuma gider utanirim ama bişey istemiyorsam onunla Yüz vermem içimde tutarim.Ama ger kizin en derininde de olsa hoşuna gider diye düşünüyorum ama her kizin bunu dişa yansitması farkli olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• apaçi derdim soğurdum bi daha yüzüne bile bakmazdım ama genel olarak kızlar hoşlanır heralde böyle şeylerden

0|0
    0|0
  • Güzel ve hoş olur ama hemen sevmek olmaz gibime geliyo başka birşeyde yazabilirsin Sevgilim olur musun gibisine... fakat birtek o yetmez gibime geliyo :)

0|0
    0|0
    • O yazıyı görünce aşağı gelirmisin diye mesaj atcam o zamanda gülleri veririm artık :)

• dediğim gibi yap ozaman çok mutlu olucaktır:)

• Hayatimda hic yalan soylemem dedigin an artik yalan soyledin.. iste boyle yalancilik yaparsiniz

0|0
    0|0
  • İade sebebi.

0|0
    0|0
  • güzel olaabilir

0|0
    0|0
  • bence hoş bir sürpriz olur sana birde alternatif sunayım öyle boş arsaya falan yazma kızın penceresinin önüne yaz ateş yak otur şarkı söyle filmlerdeki gibi hem güzel bir hatıra olur

0|0
    0|0
    • Kızın odası zaten o boş arsaya bakıyor yani dediğin gibi olacak :)

• aklın yolu bir :D

• bu adamla evlenirim derdim ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dışarı çıkarıp birşeyler yapmalısınız. Ama dışarda iken sadece anı yaşayacaksın. Bu konuyu gündeme getirmeyeceksin.

Unutma; Bir kadınla ne kadar vakit geçirirsen, kendine aşık etme ihtimalin de doğru orantılı olarak artar...

0|0
    0|0
  • mum söner. bunun yerine yemeğe çıkartmayı başarsan daha iyi gibime geliyor

0|0
    0|0
    • Onun da önlemini aldım dostum.

Yükleniyor...