Hamza hoca istifa etmeli mi?

Bugüne kadar hocanın arkasında duranlardanim ama bugün bu gördüğm futbol değildi ne taktik anlayış ne oyun okuma.. Galatasaray hocasız ligi şampiyon bitirdiği bile oldu ama hiç bu kadar berbat olduğunu hatırlamıyorumm yazık..

Sizin fikrinz nedir bu konuda?

Güncellemeler:
Hamza 3 kupa almadı bu arada o 3 kupa rakiplerin malca hataları sayesinde geldi. Yoksa ortada 3 kupalik bir oyun geçen sene de yoktu. Geçen sene yere göğe sigdiramiyodunuz diyenler için yazdım bunu.

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Kesin bıraksın yaşlandı artık

0|1
    0|0
    • Mal mal işler yapar oldu. Yaşlılık değil de amacı ne anlamadım. Şu takıma 5dk defans yaptıramadı ya. bize karşı defans yapan Madrid maçları nerde, bu maçtaki futbol nerde..

• Extra para mı alıyo napıyo acaba :D

En İyi Erkek Görüşü

• Hamza ve dursun seve seve istifa edecekler. Bu taraftar tepkisini koyar. Özbek ailesi zaten Galatasaray kulübünden para çalmaya gelmiş şerefsizler. Anca oteller yaptırsınlar kendi ceplerini düşünsünler. Hamza ise çapsız takımı akhisara çevirmeye çalışan teknik traktör. Diyecek kelime bulamıyorum bu kadar vizyonsuz bir yönetim görmedim.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Umut takımdan ihraç edilmeli

0|1
    0|0
  • Iki gram haysiyeti serefi varsa eder ama hic sanmiyorum

0|1
    0|1
    • Şu oyunla takım taraftar falan beklemesin. Bir takım bu kadar yerin dibine sokulmaz ya. Adam 3dk takıma defans yaptiramiyor.

• Etmemeli

0|0
    0|0
  • bir adamı ne çabuk siliyoruz ya:) adam 3 kupayı kazandırmış siz hala eleştiriyorsunuz. bunu da bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum. adama transfer yapmadılar elindeki malzemeyle bu kadar oluyor ne yapsın. ayrıca bugün semih defansta berbat oynadı iki golde de o hatalı

0|2
    0|1
    • Hayır adam silmek değil bu. Hamza hocaya bu sene biseyler oldu geçen sene baştacı idi evet çünkü mütevazı bir kadro ile takıma 3 kupa getirdi o kadro. Bu sene geçen seneden kötü değil takım kalitesi ama takım oyununa bakınca esenyurtspor.. Kimse Galatasaray dan önemli değildir. Bu takıma zararı olacaksa onu da sileriz.

• Galatasaray geçen sene üç kupayı alırken de bundan farklı oynamıyordu. Tek farkı Sneijder ve Yasin atıyordu, Muslera tutuyordu.

• @energy arti olarak rakiplerin gereğinden fazla puan kaybı yaşamaları kupayi getiren başka etkendi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yönetim ile tencere kapak olmuşlar , takımın vizyonunu yerlere çektiler

0|1
    0|0
  • Hamza hocayı hep savundum ama geçen sene son haftalardaki alışkanlık 1 gol atıp üstüne yatma ki artık puan haftaları normal karşılanabilir bu sezonada yansıdı 1 gol attınmı sanki maç bitti niye farkı artırmaya gitmez takım zaten defans yapamıyor öylede yiyeceksin ki yedikte bu huyundan vazgeçip cesur futbol oynatmalı berabere kalacaksak veya yenileceksekte öyle 8 pozizyona girelim atamayalım adamlar 2 gelsin birini atsın kimse bişey demez ki oda bir iki maçta olur her maç olmaz yeterki cesur oynatsın bu takım kapanamaz.

0|0
    0|0
  • yetmez. yönetim tamamen gitmeli...
    bize faruk süren gibi başkan imparator terim gibi bir hoca lazım.
    ve ali dürüst-abdurrahim albayrak ikilisi şart...

0|1
    0|0
  • Dursun diktir olsun

0|1
    0|0
  • geçensenede adamı çok seviyodunuz ya

0|0
    0|1
  • İkinci yarıdaki berbat futbolu kimse açıklayamaz. Astana Sneijder'in maliyetinden daha düşük bir takım. Hamza hocayla yönetimin vizyonu uyuşuyor. Hamza hoca gitmez.

0|0
    0|0
  • Umut amatör lige gönderilmeli, hamza ve yönetim derhal istifa etmeli çünkü takım ruhununda a. ına koydular, sneijder olsam yeni sözleşme yapmam devre arası terkederim kulübü bune be adam drogba melo gibilerle oynarken bilal ve umutla oynuyor o da haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...