Galatasaray Yine Kazanamadı Düşünceleriniz Neler?

Galatasaray Deplasmanda Astana İle 2-2 Berabere Kalarak İkinci Maçta 1 Puan Topladı Düşünceleriniz Neler?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Kazakistan futbol tarihinde ilk defa bir takım sampiyonlar liginde gol attı golleri atan isimler ise carole ve hakan balta oldu 😂😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllar önce Reali, Juventusu, Manchester'ı eleyen takıma yakışmıyor bu skorlar. Bu sonuçların tek sebebi hamza ve dursundur. Transfer döneminde adam akıllı bir ton maliyeti düşük bonservissiz forvet vardı. Transfer yapsaydılar umut denen kazmaya kalmazdık. Bomboş pozisyonları bu akşam resmen harcadık. Ama hamza efendi ısrarla Sinan yerine onu oyuna sürüyor. Derhal sorumlular istifa etmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Semih ve Umut sayesinde verdik maçı ya inanamıyorum

0|1
    0|0
  • Malesef beraberlik hiç hoş olmadı :(
    Kazanmasını ümiid ederdim

0|0
    0|0
  • Hamza hamzaoglu o**** cocugudur

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• Avrupa fatihi avrupada 10 maçtır galip gelemiyor

0|0
    0|0
  • İkinci yarıdaki rezil futbolu kimse açıklayamaz. Sneijder'in maliyetinden daha düşük bir takım Astana ayıptır.

0|1
    0|0
  • Bastan asagi sovesim var hepsine. Rezil herifler, ulan o podolski ne bka yarar? Hamza nasil kadro bu? Melonun yerine adam yetistirsene ocaga kadsr? Bu ne bicim takim. Semihin salakligina zaten diyecek yok. yok ya bunlardan bu senede bir cacik olmayacak

0|0
    0|0
  • Rezil gibi futbol oynuyoruz hamza baş faktör bu oyunda, onun dışında gruplardan 3. çıksak yeter ilk 2 olmak gibi hayaller kurmayalım bala g*te olsak bile 2. turda gelir bayern 9 tane dizer bize

0|0
    1|0
  • Galatasarayımıza yakışmayan bir tablodur. Madridi TT Arenada kaçırmayıp en azından 1 puan vede Astayıda 3 puan alarak geçmemiz gerekirdi. Olsun mutlaka düzeleceğiz ve o gün kuşların hepsi bu tip yorumlardan UÇMUŞ olacaklar.. :)

0|0
    0|1
  • Komik buluyorum.

0|0
    0|0
  • Kotu oldu

0|0
    0|0
  • Hamza ve vizyonsuz Dursun bunların hesabini vermeli

0|1
    0|0
Yükleniyor...