Galatasaraylılık; Bir başkadır diyenler.. ?

Ölümüne CİMBOM ölümüne GALATASARAY! :) Şampiyonlar Liginde ilk 3 puanımızı aldık devamı inşallah gelir. Görelim Galatasaraylıları ve maç yorumlarını :)

Güncellemeler:
Vay arkadaş konuyu açarken gol yedik :D
Olsun. Eğlenmek isteyen bebelere malzeme çıkardım. Buyrun yararlanın, sizede bu yakışır. :)

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Son dakkada gol yemeseydik iyidi be olsun Yensede yenilsede Garatasaraylılık başkadır ;)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canları sağ olsun da umut artık ihraç edilmeli

0|1
    0|0
  • Çok şımarıyordunuz maalesef.
    Bir Beşikt'Aşklı olarak tabi ki kazanmanızı isterdik sonuçta yabancıyla oynanıyor ama gs'lılar tek tarih onların olsun diye diğer Türk takımlarının avrupada başarılı olmasını istemiyorsunuz

0|1
    0|2
    • Şahsen fanatik Galatasaraylıyım. Ve beşiktaşın geçen sene liverpoolu elerken yaşadığım sevinç seninle eş değer sayılabilir. Genelleme yapmadan konuşmayı çözersek birçok şeye varabiliriz.

• Genelleme deyip durup kendinizi savunmayı bırakın, belki sen öyle dilsin ama %95'i yazdığım gibi düşünüyor. Ki haklıyım baksana kazanmanızı istediğimi belirttiğim halde eksilemişdiniz çok komik ☺️

• Bizz, çok şanssızızz.😌

1|1
    0|0
  • Sizi gidi cincoşlar sizi

1|1
    3|2
  • İnşâllah derken 2:2 oldu -.-

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yav yetti artık bu hamza ve ekibi defolup gitsinler. Futbol zevkimizin içine sıçıyorlar en çokta itin köpeğin eğlencesi oluyor o zoruma gidiyor. Sabahtan beridir Galatasarayı tahrik eden bir ton paylaşımı kaldırmadılar. Şimdi gol yedik ya Türk düşmanı kazakların (kazaklar Türk değildir) adına sevinmeye başlarlar. Küfretmek istemiyorum. Allah belanızı versin.

0|1
    0|0
  • ya astana gibi bir takımı yenemiyorsak boşa oynuyoruz yemin ederim

0|1
    0|0
  • vay ben sızın oynadığınız topa

0|1
    0|0
  • Soylesine dandik takımı yenememek olmadı

0|0
    0|0
  • 2-2 ye 3 puan mı veriyorlar😃😃😀

1|0
    1|2
    • @arda120 ''Eğlenmek isteyen bebelere malzeme çıkardım. Buyrun yararlanın'' 16 saniye önce.

• Site yaş ortalama sı 20 olduğuna göre bol bol eksilersiniz şimdi 😊 ama bu sonucu değiştirmez😂😂😂

• Epey bir eksi aldım :) ''0''

• Geçmiş olsun 😄

0|0
    0|2
  • 3 puan aldık derken? :(

0|0
    0|2
  • 3gol kk. ne biçim maç

0|0
    0|0
  • Otobüste hep şunu duyarım "evet arkayı galatasaraylıyalım." Bence çok iyi bulmuş adam 😂

0|0
    0|2
Yükleniyor...