Sevmeli miyim sevmemeli miyim

Soru başlığı çok saçma oldu ama gerçekten 2 si arasında kaldım.Bi kız var fiziği filan süper oldukçada akıllı ve benden 1 yaş büyük.Yani tam aradığım profil değil.Ben daha çok sevimli çocuk gibi düşünen benden küçük kız arıyorum.Ancak o kız beni seviyor oldukçada güzel ve akıllı.Sizce onu sevmeli miyim sevmemeli miyim

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Belli ki aradığın kız o değil o zaman oyalama kızı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence gaayet ıyı elbet vardır onunda sempatık hallerı ama sen boyle sorduguna gore boyle ask mı olr hısstmıosan bısey bosver yanı

1|0
    0|0
  • ben olsam bir dakika beklemezdim, ne diye düşünüyorsun anlamadım :D olgun olması daha iyi bence, diğerleri dengesiz oluyor.. akıllı ve fiziği süper diyorsun bir de buraya soru olarak mı yazıyorsun. cık cık cık :)

0|0
    0|0
  • fiziğe göre mi seviyorsun? saçma. karakteri sana uyuyorsa denemelisin bence

1|0
    0|0
  • Bence aradigin kiz degilse zorlama kendini, baksa asklar ara;-)

0|0
    0|0
  • Olaya bu şekilde yaklaştığına göre bırak bare kız üzülmesin...

0|0
    0|0
  • aradığın kız o değilse seni isterse baş tacı yapsın bi etkisi olmaz

0|0
    0|0
  • sevmemelisin eğer gerçekten sevmiş olsaydın tereddütte kalmazdın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• önemli olan karakterdir gerçekten de, ben de bahsettiğin gibi biriyleydim ama kavga ediyorduk, şuan çıktığım kız çok sevimli ve sıcak kanlı, bazıları diyebilir hatta eski cıktıgım için o kız terkedilir mi vs.vs. ama et ile ruhun arasındaki farkı anlayanlar sadece ruhun peşinden gider insanı bu mutlu eder. sadece sana özel birisiyle olduktan sonra, fiziği boyu yaşı kilosu saçma sapan rakamlardır.

0|0
    0|0
  • İnsanların dış görüşününe bakma

iç güzelliği gördüğünde dış güzelliği zaten istemezsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...