Dedikoducu musunuz KizlarSoruyor.com üyeleri ?

Herkes biraz dedikodu yapar. Defalarca dedikodularda adımız çıkar da, gene uslanmayız başkalarını çekiştirmekten. Ama başka nede var ki şöyle ballandıra ballandıra biri hakkında konuşmanın tadı... Haksız sayılmayız yani... Ama kimimiz dedikoduda sınır tanımazken, kimimiz de adımızın dedikoducuya çıkmasındansa hiç konuşmamayı tercih eder. Ve elbette birçoklarımız için insanların güvenlerini kaybetmemek en önemlisidir. Peki ya siz ? Dedikoducu musunuz ?

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Dedikoduya karşıyım, bir mesele varsa muhakkak problem yaşadığım kişiye söylerim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yok vallahi kendi halimda biriyim cevap veririm yorum yaparım

soru sorarım

ama daha çok yorum yapmayı severim

dedi kodu günahtır hem

2|0
    0|0
  • Hucurat Suresi 12. Ayet: Birbirinizin kusurunu araştırmayın, arkasından çekiştirmeyin, gıybet etmeyin. Kim ölmüş kardeşinin etini yemekten hoşlanır? Bu tiksindiricidir. O halde Allah'tan korkun. :S

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ben çoğu zaman iyi konşurum çoğu kişi hakkında. ama fazla konuşmam. yüzeysel konuşurum bir kişi hakkında

1|0
    0|0
  • Bu site başlı başına bi dedikodu sitesi zaten :D

1|0
    0|0
  • Gıybet'e hayır..

1|0
    0|0
  • hayır ama meraklı

1|0
    0|0
  • Hayır .

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• canımı sıkanların dedikodusunu yaparım; ama yüzlerine de söylerim.

1|0
    0|0
  • Dedikodu yapmayı seviyorum evet. Epeyce bir süre bırakmıştım malesef tekrar başladım. Ama olan şeyi anlatıyorum, hiç olaya olay katıp anlattığım olmuyor.

1|0
    0|0
  • Dedikoduyu sevmem biri yanımda başkasını çekiştirince rahatsız olurum uyarırm

1|0
    0|0
  • Dedikodular da adim pek cikmaz sessiz oldugmdandr dedikodu da pek sk degl ama yaptigm olmuyo da degl

1|0
    0|0
  • hayır başkasının dedikodusunu yapmam

1|0
    0|0
  • Sıkılıyorum bu işlerden.

1|0
    0|1
  • dedikodu = gıybet ... ölmüş kardeşinin etini yemeye benzer , son derece sakınırım ve sakınmak gerek...

1|0
    0|0
  • ben kimsenin arkasindan konusmayi sevmem, fakat o benim hakkimda ileri geri konusup beni cekemiyorsa ozaman konusurum, herkesle konusmam sadece erkek arkadasimla konusurum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...