Kapat

İlaç kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yıllardır doktorum, ilaçla iyileşen hastaya rastlamadım, ilaçlar hastalığı bir süreliğine uyutuyor, hastalık sonra tekrar nüksediyor. Ben hastalarımı uyarıyorum, ne olur bana hasta olarak gelmeyin. Hastalıklardan korunmaya çalışın. Koruyucu tedavi hastalığın tedavisinden daha önemlidir." uyarısında bulundu.

Prof. Dr. Gülümser Heper'in bu açıklaması ile ilgili ne düşünüyorsunuz.

Tamamlayıcı tıp alanında çalışan biri olarak aynı fikirdeyim diyebilirim. Modern tıp insanları bu konuda ne düşünüyorsunuz.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Şöyle diyebilirsin.İyileşmede ilaç ufak etken çoğunluğu ise psikolojinle alakadır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• O tırnağın başını koysaydın daha rahat okurdum. Katılıyorum. Bilinçli ve dengeli beslenme, gerekli ezgersiz ve ek gıdaları alma yaşam kalitesini artırır.

0|0
    0|0
    • Hımm evet tırnak eksik kalmış ama neticede temayı anlamışsınız. Metnin tamamına aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

link

• ilaçlar insanların hastalıklarını tamamiyle geçirmez sadece bir asüreliğine etkisini azaltır.

gülümser hepere katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ehehe sayin gulumser heper vucudumda dogustan salgilanmayan maddeyi ilacsiz salgilatabilecek misin?

Parca pincik alinti yapmayin.

1|0
    0|0
    • Can alıcı kısmı bu olduğu için bu kadarını yayınlamayı uygun gördüm aslında tam metni yayınlasam durumun ne kadar vahim olduğu daha iyi anlaşılır. Aşağıdaki linkten tamamına ulaşabilirsiniz.

link

• Gecmis olsun ne diyeyim size.

• Heperin soylemek istediginin tamamen ilaclar gereksiz diye anlayan insanlar illa vardir. Turk halki iste sasirmam.

• dogru yillardir hap kullandim bogazim agridinda burnum aktiginda en kisa zamanda daha kötü bi sekilde hasta oluyodum simdi hicbisekilde hap almiom yilda bi hasta oluyom bi boka yaramio haplar

0|0
    0|0
  • İlaç deyilde,mesela kan tahlili, 3 farklı yerde tahlil yaptırısın 3 farklı cevap alıyorsun.Biri öbürünü tutmuyor .Hangisine inanalım

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• her hastalık grip dahil kafada başlar kişi hasta olacağına inanmazsa olmaz. 9 yıldır meditasyon yapıyorum hastalık denen şeye asla inanmam hiçbir türlüsüne. 9 yıldır tek bir hap yutmadım doktora gitmedim beni hiçbir şey hasta edemez. karda yattım askerde yine hasta olmadım. bir koğuş dolusu hasta damala aynı odada yattım yine olmadım olmam olamam. hastalık nedir ya

0|0
    0|0
    • Aynen öyle haklısınız. Meditasyon, yoga ve ayur veda bir araya getirildiğinde hastalık diye bir şey kalmıyor.

• Tabi keşkelerle yaşamaya devam edince insan kendi kendini bitiriyor. Kısmet o ki bu konuda eğitim almış bir kişi ile tanıştım.

• ne güzel işte :)

• Dktor bey ben dısardan eve gelınce başım cok agrıyor ve agrı kesici içince gecıyor neden acaba? Agrı kesıcı kullanmak sakıncalımı cok?

0|0
    0|0
  • İlaçla iyileşen görmemiş ise, o zaman insanların ona ihtiyacı yok demektir. O da aç kalır o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...