Kız başıma dayak yiyeceğim yardım edin?

Biri benim boyumda biri kısa iki yapılı kız başrol aldığım için hırpaladılar ve bir dahakine çok daha kötü döveceklerini söylüyorlar. Benden daha güçlüler ve iki kişiler. Neo misali ikisini de saniyede yere sermeyi beklemiyorum elbette ama onlar bana vuruyor iken elim armut toplamamalı. Taktik verin lütfen?

Güncellemeler:
Kimse taktik vermeyecek mi?
Arkadaşlar, beni tehdit etmeye başladıklarında ses kaydına alacak ve yönetmene göstereceğim. Atılsınlar müzikalden oh olsun :)

0|0
13|35

En İyi Erkek Görüşü

• Bu hususta herhangi bir dövüş veya savunma sporu bilmiyorsan polise ihbar etmeni ve gözlem talep etmeni öneririm başrol aldım diyorsun üzerinde bıçak taşıyıp hayatını karartmanı önermemi bekleme sonuçta hayatında bir yerden kapı açılmış sana fırsatın varken herşeyin yerle bir olmasını istemem en kötü ihtimal bir muşta alabilirsin kendine en azından normal yumruktan kat kat etkilidir ama dövüştükten sonra hemen uzak bir yere atıp yok et çünkü silah yerine geçer haklıysanda haksız durumuna düşersin.

0|1
    0|0
    • Haklısın, fena döversem suçlu ben olurum...

• Yok fena döversen değil muşta ile döver de muşta'dan kurtulamazsan suçlu sen olursun. Kızlar muştayı bulup kanıt olarak sunamazlarsa sadece yedikleri dayakla kalırlar ki bizde bunu istiyoruz zaten. Yapabileceğine inanıyorsan bir muşta al ve tehlikeli hissettiğin yerlerde bir elin cebinde muşta ile gez ya da cebinde dursun ama hemen takabileceğin bir pozisyonda olsun. Dövdükten ve olay yerinden uzaklaştıktan sonra ya bir yere gömersin ya da çıkarılamayacak bulunamayacak bir yere atarsın.

En İyi Kız Görüşü

• Off o kizlari bana yolla var ya.. Senin napicağini burdan yazamam :D

0|0
    0|0
    • Ahahah :D En iyisi kargoda hayvan bölümü vasıtasıyla yollayayım arkadaşları ;)

• Fark etmez birdaha yanina yaklaşamazlar deli tarafim tutmasin yazik olur :D

Erkekler Ne Diyor 34

• Konuşarak çözmeye çalış en son seçeneğin kavga olsun. Gelelim kavgaya eğer vuracak birisi olursa sen vurma karşı taraftan bekle ki haklı çıkman 2 kat artar. Sonra arkanı duvara vermeye çalış birde yan dur sakın karşına alma yan durduğun zaman bırak ikiyi 20 kişide gelseler tek vuruşta indirirsin ve hasar çok az alırsın bunları anlatmamın amacı kavga etmen değil kendini savunman yani burada git dövüş acı yok rocky demiyorum sadece en kötü ihtimalde ne yapman gerek onu anlattım hadi kolay gelsin :))

0|0
    0|0
  • Hiç korkma yapıştır birisinin çenesine, kalkamaz zaten. Diğeride korkacaktır emin ol. Onada yerden taş al bir tane uzaklaşmazsa yapıştır suratının ortasına. Ne olacak diye düşünme. Vur kır mk parçala hepsini 😡😡😡

0|0
    0|0
  • Tut saçından çek eğilince üzerindekileri çıkartırsın sütyeniyle kalır dövüş sona erer. :D ya da karınlarına güçlü bir yumruk at kıvransın kevaşeler :D

0|1
    0|0
  • sana saldırıcaklarında boynunu geri çek ve boğazına tüm gücünle asıl. diğeri de yaklaşırken kendini geri at hamle bekle mesela yumruk tokat vs. attı onun hareketinden hemen sonra tut ters çevir ya da hareketinden sonra gözüne ya da karın boşluğuna darbe vur ama hareketten hemen sonra kendini toparlamadan ani refleksle saldırman lazım ama elini de ayarlamaya çalış kalıcı hasar verme :)

0|0
    0|0
    • Sen dövüş sanatları uzmanısın galiba 0. o Çok teşekkürler :D

• hakmişsin iyi bir benzetsinler 8)

0|0
    1|0
  • bak 3 çözüm var 1'i noob cyborg olucan ve o garip ruhumsu şeyle iletişim kurucan :D 2. si polise git 3. sü constable baton al birinin diz ile ayağı arasındaki kemikten geçir onla arka tarafına yön vericek şekilde diğer bacağınada yine ayak ve diz arasındaki kısma bu sefer ters yönde geçir yerde buda aiden abimizin profluğu watch_dogs cu var demeyin hemen :D

0|0
    0|0
  • Yanında göz yaşartıcı taşı

0|0
    0|0
  • Eline altın fırsat geçmiş haberin yok. Polise git ya da bir arkadaşını ayarla onlar sana saldırırken video ya al. Hayatlarını karart

0|0
    0|0
    • Çok mantıklı, uzun vadeli ve etkili 👍👍 O zaman iyice gıcık edeyim ben bunları ahhahhah

• bol şans

• Bogazina vur kizin

0|0
    0|0
  • Bizde Dayaklar Yedik.
    Alışırsın 1-2 Tane Yapıştır.

0|0
    0|0
  • Haci al goz yasartici sprey geldigi gibi sk gozlerine sonrada sclarini baslarini yol madem iki kisi sende boyle yola basvur ha teke tek olsa ole yapma adam akilli dovus derim

0|0
    0|0
  • Onlardan önce sen davran

0|0
    0|0
  • banada küçükken vuruyorlardı. sonra taekwondo ya gittim. şu an gelseler el öptürürüm :). savunma sporlarına yönel.

0|0
    0|0
  • bir demir çubuk bulundur 10 saniyelik işleri var.

0|0
    0|0
    • Bayıltacak kadar ileri gitmek istemiyorum ama benden korkmaları gerek. Teşekkür ederim.

• ileri gitmeyeceksin caydırmak için sadece. yine üstüne gelirlerse kaba yerlerine hafif şiddette vur kaçarlar. rica ederim.

• Vay anasını...

0|0
    0|0
  • şikayet et !

0|0
    0|0
  • Taktik su yumruk aticaksin yavasta olsa vur yumrugu

0|0
    0|0
  • ne vurması ya siz saç başa girmıyomusunuz?
    en mantıklısı yetkılı birine sikayet et

0|0
    0|0
  • adres ver yardıma gelelim asfsadas :D

0|0
    0|0
  • Sopa Falan Al bir İki Kere Karaciğere falan geçir (yani sağ boşluk Tıkanır Kalır Zaten) Birine Geçirdinmi Öteki Korkudan Gelemez
    ya da Ben Sopaya Gelemem Dersen Çeneye sağlam bir yumruk

0|0
    0|0
  • ya polis ya da al bir biber gazı

0|0
    0|0
  • Bacak earsini diycem kizkarda işe yaramiyo

0|0
    0|0
  • git polise şikayet et. ne uğraşacaksın

0|0
    0|0
  • adresi ver geleyim ben korurum seni

0|0
    0|0
  • Teke tek de dovebilirmisin...

0|0
    0|0
  • Biber gazı sık sonra kac ☺☺

0|0
    0|0
  • Erkek yardimi al.

0|0
    0|0
  • Ogreteyim mi bir iki sey 😏

0|0
    0|0
  • ikisinde saçını eline alabilrsen vandaım b*k yemiş yanında:)

0|0
    0|0
    • Benim saçlarım da çok uzun, onu napıcaz 😂

• perugu icat ettiler sanırım gecen yuzyılda :)

• Peruğu çıkarır koparır bu kızlar, mahalle karıları resmen.

• Yapacağın tek şey sadece 1ne atacağın kroje ondan sonra yanına bile yaklaşmıycaklar ciddiyim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 12

• Bebeğim sac diplerindenn tut gucluce yol ya da bacaklarn ic kismi varya orayı tutt sıkabldgn kdar sık kızlarn cannin yanip herseyden vazgectgi an oandır😀 bide tokat atablrsn😁

0|1
    0|0
  • Kıskançlar işte , şıllıklar :D Sen hiç takma onları , aşağılarda da yazmışlar videoya al diye. Eğer yine olursa öyle hırpalama durumu , videoya alabilirsen al. Sonra da direkt karakola git şikayetçi ol. Emin ol fena korkuturlar onları savcı karşınısa çıkartırlar sonra da mahkeme süreci başlar. Ceza alacaklarını sanmıyorum ama korkarlar

0|0
    0|0
  • Öncelikle teke tek gelin yiyorsa de mutlaka biri gelir ee o zamanda biraz gücünü kullan elinden gelirse uzun saçlı ise saçından tut dizine dizine vur gelişine :D baktın gücün kalmadı yoruldun diğeri şokta iken ayakların popona değe değe kaç :D

0|0
    0|0
  • boğaza yumruk at favori taktiğim

0|0
    0|0
  • eteklıler mı okuldan mı kızlar

0|0
    0|0
    • Üni de forma giyilmediği için bilemeyeceğim :D

• gögsu cok acır kızların :D yumruk at bnce ıkı kısı ama zor olur sakın saca falan bulasma cok acıtmaz o yanında cakı bulundur dıcemde nasıl kullancan veya gaz spreyıde ıse yarar bnce sprey kullan dusundukce cıkıo D:

• Tut omzundan silkele :D:D

0|0
    0|0
  • Neden dovcekler

0|0
    0|0
    • Müzikalde deli gibi aylardır çalıştıkları başrolü aldım, kutlama bile yapamıyorum.

• Tabikide biber gazı :) ama unutma sıkarken geriye yürüyeceksin yoksa ikisi yerine üçünüz yere yatarsınız :)

0|0
    0|0
  • saçlarına yapış en güzeli

0|0
    0|0
  • Senin arkadaşın yok mu al yanına

0|0
    0|0
  • Destek almalısın ya da polise ver

0|0
    0|0
    • Ellerinde benim alehime bir koz var. Ayrıca işi büyütmek istemiyorum.

• hic gulecegim yoktu yemin ederim ya allah yardim etsin

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim 😊 şaka gibi ya, kendini "mean girls" sanan mahalle karıları resmen

Yükleniyor...