İnternet üzerinden ne satmak isterdiniz ?

Bilmiyorum hala kullanmayan var mı ama artık bilgisayar başına oturup bugün ne alsam acaba dediğimiz bir zamanda , çağdayız.

Zaten şöyle bir durup ekranın yukarısındaki , sağındaki hatta sorunun yanındaki reklamlara bakarsanız bunu daha iyi anlarsınız..

Merak ediyorum , siz bir ürün sahibi olsaydınız ya da herhangi bir ürünün komisyoncusu olsaydınız ne konuda bir ürün pazarlamak isterdiniz ? Ve neden ? :)

İnternet üzerinden en son aldığınız ürünü belirterek de bana daha iyi fikir verebilirsiniz :)

Ben mesela kadın-erkek ilişkileri üzerine bir set almıştım en son.

Evet bekliyorum cevapları , çalıştır parmakları :)

0|0
7|5

En İyi Erkek Görüşü

• usta bana bıraktıgın yorum ıcın tesekkurler gece sınır ettı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• puzzle,maket

0|1
    0|0
  • elektronik eşyalar :D en son dr dre kulaklık almıştım .

0|1
    0|0
  • En son bot aldım.

0|1
    0|0
    • sorun olmuyor mu yani ne bileyim insan bi ayağına giyip denemek istiyor , kadın için zevki bile ayrıdır , saaatlerce gezip hiçbişey almayanları hesaba katarsak :D

• daha kolay oluyor hatta:) mağaza mağaza gezip zaman harcamaktansa internetten 10 dkda ulaşıyorum beğenmezsem de iade etme şansım var.Normal bir mağazadan alsam neden falan soruyorlar nette iade etmek için kimseye açıklama yapmaya gerek yok beden olmadı seçeneğini işaretliyorum gidiyo:)

• aynen o çok büyük rahatsızlık , sokak ortasında bağdaş kurup ' abla kot lazım mı ' gibisinden hödüklerle muhattap olmamak adına :D

• sitede kuru gurultuden baska bir seye yaramayan uyeleri acik arttirmaya cikarmak isterdim.

0|1
    1|1
    • bu cevabınla onlardan farksız olduğunu anlamak ne yıkınç .s konuyla alakalı yorumlar yap

• çanta aldım..

0|1
    0|0
  • ben 3 kilo balı 200 tl satmak istiyorum :)

0|1
    0|0
  • İnsanların reelde alamadığı çekindiği ve sosyal ortamda pek hoş karşılanmayan fakat ihtiyaç olan ürünleri satardım sanırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanların bilgi sahibi olmadığı konulardaki ürünleri satmak şu an için daha avantajlı bence.

Zaten yapan çok. Online hediye, çiçek satımı mesela. Hangi durumda en iyisi olur, siz bilmiyorsunuz biz sizin için en iyisini yaparız mesajını vermek.

Yedek parça satımı da çok gidiyor. İnsanlar servislere para kaptırmak istemiyor.

Dekorasyonla ilgili şeyler. Tablolar, duvar kağıtları vs. Ucuz ama sürümden kazandırıyorlar.

0|1
    0|0
    • aynen kesinlikle , insanların ihtiyaçlarını baz alarak seçmek en akıllıca ve faydalı olanı :)

Amerika , İngiltere gibi ülkelerde nelere ihtiyaç vardır sence mesela ?

• maddiyat da kısıtlı olunca bilmediğin işe girmeye çekiniyorsun

ne satılır, nasıl satılır, müşteriyi ikna etme, güven kazanma, reklamını yapma

zaten üşengecim, bunları düşündükçe iyice kenara çekiliyorum :d

• google adsense , clickbank falan araştır bi..

• Neten ıkıncı el telefon satıyorum şu an musterılerımı ıkna etme çabasındayım :)

0|1
    0|0
    • sahibi misin yoksa komisyon mu alıyosun ? :))

• anladım ben türk pazarı takılmıyorum , burada yeni yeni oluşum var bir de başkalarının başarısını kıskanan bir toplumuz... gidip fazla tıklatıp adamın hesabının kapanmasına neden olan sürüyle insan var bilerek..o yüzden şahsen ben nasıl kazandığımı açıklamıyorum..türkler reklama pek tıklamıyolar ayrıca , atıyorum bir siteye refli sahibine para kazandıran linkinden girme şansın varsa bir de kazandırmadan direk girme şansın varsa , onlar 2.yolu seçiyor :D öyle bir kıskançlık işte

• yabancı pazarı daha iyi o yüzden :) yine de incelerim bi ara , saolasın.

• ekmek

0|1
    0|0
  • ikinci el ygs lys kitapları satıyorum şuan internette

0|1
    0|0
    • bak o da güzel :) ben de anatomi kitabı almıştım 150 liraya 2. el 220 ye satmıştım..

Uğraşılırsa güzel kar bırakacak bir iş :)))

• ekle beni , detayları sorayım :)) alan adıyla bir sitem var kullanabilirim senin metodu

• ne detayı malı arap kadriden alıyoruz taşımayı deli yusuf yapıyo malı teslim ediyoruz işte

Yükleniyor...