Ya sizce bugun yemegi cok mu kacirdim? Sporcular baksin bi?

Fitnessa gidiyorum diyet yapiyorum ama bugun kahvalti da firina cavdar ekmegi verip uzerine domates falan koydum 4 dilim ama boyutlari cok kucuk ve cok ince aksam da yani saat 4 de firina tavuk verdim icine domates ve sogan attim bunu yedim ama yaninda yine kucuk ve ince 3 4 dilim cavdar ekmegi yedim sizce cok mu? Birazdan 1 saat fitness ve 1 saatte dans yapjcam eritir miyimm?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı yok güzel olmuş yedikleriniz sağlıklı besinler

1|0
    0|0
    • Ekmegi fazla kacirdim ama. normalde 1 dilim dahi cok nadir yiyordum

• Çok nadiren kaçırmış olman sorun yaratmaz, hem tükettiğin çavdar ekmeği, sağlıklı karbonhidrat, sorun etme bence

Erkekler Ne Diyor 3

• Kilo vermeyi boşver. hayatı yaşa , doyo doya yemek ye yaşlanınca kolestrolmüş tansiyonmuş zaten yiyemiyeceksin ☺☺☺

1|0
    0|0
  • Ekmegi iki dilime dusur ve yediklerin normal. Eger fitnnes ve kardiyonu yapiyorsan

1|0
    0|0
  • Eritirsin... iyi bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ekmeği fazla yiyorsun çavdar diyip geçme hepsinin kalorisi aynı sadece kepekli çavdarlılar beyaz ekmeğe göre daha doyurucu acıktırmıyor uzun sure gunde 4 dilimi geçilmemeli ben hiç yemiyorum mesela

1|0
    0|0
    • Ya ben normalde 1 dilim. bile cok nadir yiyorum ama bugun resmen aşerdim fazla kacirdim o yuzden tedirgin oldum :(

• Dikkat et bu arada kilon be ve boyun kaç

Yükleniyor...