En ıyı marka begendıgınız ve kullandıgınız ses kayıt cıhazı hangısıdır?onerılerınızı alayım?

gınDerste hocanın sesını cekmek ıcın kullanacagım yanı mumkun oldıgınca uzak seslerı algılayabılmelı uzun sure hafızası olsun sarjlı olsun onerılerınız nelerdır?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Uzak mesafeleri kolay kaydetmen pek de mümkün değil... Çünkü ses kayıt cihazları en yakın noktadaki sesleri almaya ve diğer bütün sesleri perdelemeye yarayacak şekilde üretilirler... Eğer bunun için bütçen çok düşük değilse bir yaka mikrofonuyla birlikte herhangi bir kayıt cihazını birlikte alırsan istediğin gibi bir sonuca ulaşabilirsin...

Ama sorunun cevabı; Panasonic

0|0
    0|0
    • yaka mıkrofonu ne ıse yarıcak ya

• yaka mikrofununda ortam sesleri için seçenek var... sadece senin veya öğretmeninin değil, tüm ortamın sesini net bir şekilde duyulmasına yardımcı olur...

Erkekler Ne Diyor 8

• aslında iyi fikir dersler kayıttan ziyade videolu kayılı olsa cok güzel olur dimi evde anlamadıpın yerler izle bidaha tekrar tekrar iyi anla

0|0
    0|0
  • Ben teli kullaniyorum bu durumlarda. Eskinden panasonic kullaniyordum. Memnundum.

0|0
    0|0
  • gerek duymadım kayıta

0|0
    0|0
  • amaç nedır gazatecı felan mıyız

0|0
    0|0
  • sony den şaşma

0|0
    0|0
  • sony al bence

0|0
    0|0
  • malın bırıde gerek duymadım kayıda yazmış sankı onu soruyo kız.şekerin kan yaptığnı sanan adamdan ne beklenirkı

0|0
    0|0
  • yok malesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...