Arkadaş ekleyip,mesajlaşmayanlar?

Arkadaşlar bu sitede çoğunuzun yaşadığı bir durumdur diye düşünüyorum.

Sizi arkadaş olarak ekleyen yada sizin arkadaş olarak eklediğiniz kişiler neden sizinle konuşmazlar?

Bildiğim kadarıyla sitede arkadaşınızın fazla olmasının hiçbir + sı yok.

Peki bu konuşmayanlar neden konuşmuyor?

Güncellemeler:
Arkadaşlar bazılarınızda şöyle bir yaklaşım gördüm.

Konuşmak Zorunda mı?

Peki Neden arkadaşlık atıyor?

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

• ben cevaba yanitini gorup begeniyorum, sonra profiline girip diger cevaplarini inceliyorum. konusup birsey sorarim diye ekliyorum, sonrasinda aklimdan ucup gidiyor. nasilsin nerelisin vs gibi sorularla muhabbet kurmak benim isim degil. eklediysem merak ettiyse neden ekledigimi o yazabilir, neden eklediniz diye, sonra muhabette baslariz.

0|0
    0|0
    • "nasilsin nerelisin vs gibi sorularla muhabbet kurmak benim isim degil"

Bunun sebebini öğrenebilirmiyim? Neden itici bir davranış?

• çok farklı bir bakış açısı,

peki ya sapık hissetmeyenler neler yazıyor?

• Onlar sordugum soru hakkinda yardim etmeye calisiyor gercekten isteyerek. Zaten bir insan o anda verdigi cevap herseyin gostergesi

Kızlar Ne Diyor 9

• canlı yayında takip ediyorum okadar

arada mesajlaştıklarımda var adam seçiyorum*-*

0|1
    0|0
  • Yazistigim kisiler arkadasim yazismadigimi ne yapayim listemde kuru kalabaliga ihtiyacim yok !

0|0
    0|0
  • Ben cevaplarını beğendiklerimi arkadaş olarak ekliyorum hiçbiriyle de mesajlaşmadım bir problem yok bence

0|1
    0|0
  • Her ekledgımzle konusmak zorunda degılız

0|0
    0|0
  • bazılarına sorulara verdiği güzel yanıtlardan ötürü arkadaşlık isteği gönderir, arada profiline bakar diğer yanıtlarını da incelerim, düşünce dünyasına katkı sağlayan insanlar olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
    • Bak bu düşünce güzel ama bu karşı taraftan bir etkilenme olduğunun belirtisidir

Buda konuşman için gayet yeterli bir sebeb değil mi?

• peki nerelisin adın ne kaç yaşındasın gibi sorular banada az çok itici geldi ama birde sizden duymak isterim neden bunlar itici gelir?

• klasik belki ama benim kanaatimce insanların düşünceleri daha önemlidir, ne için yaşadığı ne amacı olduğuyla ilgilenirim, bunlarla ilgili uzunca tartışmak fikir alışverişinde bulunmaktan hoşlanırım.bunun dışında nerde yaşadığının kaç yaşında olduğunun önemi yok, böyle bir arkadaşı internetten bulmam mümkün müdür bilinmez.

• mesajında bi çekiciliği olmalı..yani seni cevaplamaya zorlamalı.burada eklediklerimin hepsi nbr, nslsn gibisinden kısa sorular sorup bıraktıkları için hiç tanımadığım birisi için söylicek bi şey bulamıyorum.

0|0
    0|0
  • konuşmak zorunda değil

0|0
    0|0
    • profil resmine çok güldüm ya :D

• Ya siliyoruzda silmek çözüm değil ki madeleinee :) eğer silmek çözüm olsaydı bana yanlış yapan her insanı silerdim mutlu yaşardım.Ama böyle birşey olmaz,olamaz.

• Bende eklerim ekler eklemez mesaj atmam mesela olmadıkça naber gibi.

0|0
    0|0
  • İlla konuşup kaynaşmak şart değildir, sitede ki yorumlarını cevaplarını beğendiğin bir insanı takip edip onu arkadaş ekleyebilirsin ama illa hoş sohbet olmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • yani en azından takip ediorsa arkadas ekliosa bir mesaja cevap verebilmeli?

Erkekler Ne Diyor 13

• kimse konuşmak zorunda değil.konuşmayacağı adamı da eklemesi saçma.

1|0
    0|0
    • Peki Neden arkadaşlık atıyor? yada atıyorsun? madem konuşmayacaksın?

• Bak doğru olanını yapıyorsun ama verdigin cevap yaptığınla çelişiyor?

Peki seni öyle yazmaya iten sebeb nedir? "kimse konuşmak zorunda değil"

Madem bunu yazdın böyle düşünebilirim eklemek zorunda da değil ?

Bu arada yanlış anlama belki sen farklı birinindüşüncesini yazmış olabilirsin bende o düşünce üzerine gidiyorum.

• konuşmak zorunda olmayan adam seninle konuşmak istemiyordur.o zaman seni eklemesi de anlamsız olur.onu demek istiyorum.konuşayacağın adamı eklemeyeceksin yani.

• cevaplarını sorularını takip etmek için ekler

konuşmak zorunda değil zaten,

şu sitede olan bitenleri çok fazla büyütüyorsunuz

1|0
    0|0
    • Sitede olanları değil ya,burada olanlar "insan"bu insanlar bugun burda yarın başka bir yerde...

Bu tavrı burda sergileyen başka yerdede sergiler ve böyle insanlar hayatta önümüze çıkabilir.Amaç bunların düşünce yapısını öğrenmek.Eğer anlayamassan anlam veremez ve takılıp kalırsın.Umarım açıklayıcı olmuştur.

• Ya bende öyle ekliyimde takip ediyim gibisinden bir düşünce olmadığı için hiç öyle bir ihtimal düşünmedim ayrıca o uzun bir iş olduğu için onla direk mesajlaşmak daha kolay olurdu benim için diger türlü kim takip edecek ooo uzun iş :)

• Tercih meselesi. Ben yorumlara salça olmayı seviyorum. Mesaja gerek kalmıyor.

• dostum sen yazınca heyacandan titriyorlar ne yazacaklarını şaşırıyorlar. çok etkiliyorsun kızları ondan yazamıyorlar. yoksa yazmayı çok istiyorlar

0|0
    0|0
  • ilk açtığımda ks arkadaşllık gönderdi hal o face 89 kişi yarısı arkadaş diğer yarsı akraba

0|0
    0|0
  • konuşması zorunlu mu?

ama konuşmayınca geri silip hatta engelleyenler gördü bu bünye ki onlar ayrı bir case konusu

1|0
    0|0
  • önemli olan gerçekten adam akıllı konuşmak insan gibi insanlar tanımak eğer 1 2 insan tanısam dediğim gibi yeter

0|1
    0|0
  • konuşmak zorunda değiliz ki..

arkadaş listemde az kişi var ama hepsiyle hemen hemen muhabbetim var.. yetiyor bana. gereksiz olanları çıkartıyoruz zamanla..

0|0
    0|0
    • Peki Neden arkadaşlık atıyor? yada atıyorsun? madem konuşmayacaksın?

• peki o üye mesaj atarsa cevap verirmisin?

• veririm tabiki kız erkek farketmez mesajlara cevap veririm..

• var ekleyip konuşmayanlar geçenlerde 2 kişi ekledi neden ekledin dedim hoşuma gitti yazışmaların ee dedim yok bakıyorum sadece sanki çeyizciye girdi eşya giysi bakıyor

0|0
    0|0
  • demekki sadece varolması için ekliyorlar yada konuşmaya çekiniyorlar

çünki başka açıklaması yok

0|0
    0|0
  • belki yorumların hoşuna gitmiştir ? ayrıca ne bekliyordun hergün birisiyle yatmayı falan mı?

0|0
    0|0
  • aynen ben listemde olupta konuşmayanları siliyorum :D

0|0
    0|0
  • Beni ekleyenleri kabul etmiyorum edersemde 1 gün bekliyor sonra atıyorum listemden

0|0
    0|0
  • listemin hepsi öyleydi 297 tane kız birikti.hepsini sildim 14 tane kaldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...