Gençler Galatasaray bu akşam Astana karşısında ne yapar. Nasıl bir kadro beklersiniz?

Muslera -- Denayer - Chedjou - Hakan - Carole

Jose - Selçuk

Yasin - Sneijder - Sinan

Poldi.. isterim ama Hamza hoca Sinan yerine umutu oynatır , önemli maç sonuçta kesin almamız gerek.
Gençler Galatasaray bu akşam Astana karşısında ne yapar . Nasıl bir kadro beklersiniz ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray bu akşam astana deplasmanından 3 puan alacaktır. Kadro konusunda hem fikirim. 5-1 4-1 gibi skor bekliyorum. Yinede önemli olan kazanmak.

0|0
    0|0
    • 5 - 1 - 4 - 1 :) 11 kişi ediyo , sanırım muslerayı stoperde oynatmayı düşünüyorsun

• ahaahhhah :) :) laannnn ben sistem diye bakıyomuşm ona

• Ama sende haklısın sistem gibi okunuyor 😀😀

En İyi Erkek Görüşü

• Podolski niye yok

0|0
    0|0
    • nerde yok :) yazmışım ya sonda , tekli forvette daha iş yapar bence , geçen antep maçında baya iyiydi kanatta ama bu maçta çok koşa biri lazım , illa 11 başlıcaksa bence tekli forvet mantıklı

• sinan genelde kanat alternatifi , yani as olan o değil ama ben isterm oynasın bu maç dönüm maçı olabilir

• Sinan ilk 11 i kaldıramaz
      Muhtemelen umut forvete podolski kanata

Kızlar Ne Diyor 2

• Chedjou riskli ya. Adam sakatliktan yeni cikti, bu aksam zeminde problemli zaten, sorun cikmaz umarim

0|0
    0|0
  • Artik ne yapiyorsa yapsin alsin maci da büyük iddaya girdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünyanın en iyi forveti olan umutu hamza kesmez :D Sinan yine son dakikalarda girer. Devre arasında adam akıllı bir forvet şart. Kadromuz kaliteli.

1|0
    0|0
  • Aynen dedigin gibi olur muhtemelen :)

0|0
    0|0
  • kupon vereyim oynayn :D hangikap 2 4,15 oran galatasaraya basın.

ama yenilmesini isterdim

0|0
    0|0
  • Herkes GS diyor ama patlar gibi geliyor bu maç ASTANA alır bu maçı inteltek yedirmez geçen FB MOLDE maçında bende dahil olmakz üzere bir çok kişi FB oynadı ve kuponlar yattı ASTANA yedirmez diyorum.

0|0
    0|0
  • Poldi nin forvet oynaması lazım, adamın kendisi bangır bangır söylüyor.

0|0
    0|0
  • Dengelerin takimi 6s denge icin kendi kalesine gol atan takim

0|0
    0|0
  • 6S deplasmanda bu takımı yenemez bile 4-1,5-1 alır diyen kekolar var 😂😂 #AAG

0|0
    0|0
  • Selçuk döndüğüne göre artık orta sahada oyun yavaşlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...