Kapat

Hayatınızdaki en büyük pişmanlığınız nedir?

Hepimiz hayatımızda bir çok pişmanlık yaşarız, sizin keşke yapmasaydım, hayatım belki de bambaşka bir yöne doğru ilerleyecekti dediğiniz bir pişmanlığınız oldu mu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün önce arabayla birine çarptım keşke çarpmasaydım :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• yildiz savaslari ordusuna davet edilmistim ama mahallede futbol oynamayi tercih ettim. cocukluk iste. simdiye coktan Jedi olmustum galakside nam salmistim. guzel de para veriolar

0|0
    0|0
  • lisede hoşlandığım kızla keşke konuşsaydım. yıllar sonra öğrendim ki o zaman o da benden hoşlanıyormuş. belki şimdi çooooooooooooook mutluydum

0|0
    0|0
  • bu sabah omlet yememem gerekti midem ağzıma geliyor pişmanım... bundan daha büyük pişmanlığım yok mutluyum umutluyum

0|0
    0|0
  • 1 degıl 2 degıl tam 1000 tane tecavuzle bırlıkte anılıyorum hangı bırınden pısman oluyum bılemedım:))

0|0
    0|0
  • belkiler dünyasında değiliz..keşkeler şeytandan gelir

0|0
    0|0
  • sinirlenıp her seferinde duvara yumruk attıgım ıcın cok pısmanım duvar daha saglammıs

0|0
    0|0
  • aşk a ınanmak

0|0
    0|0
  • 3 sene önce şu lanet olası Edebiyat bölümünü seçmeseydim

0|0
    0|0
  • zamanında askere gitmemek

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• hayatımda hiç keşke demedim pişman olacağım hiçbir şey yapmadım ve kötü bir şey yaşamışsam da hep iyi ki dedim iyi yaptım

0|0
    0|0
  • sevdigim kisi benden uzaklassin ve mutlu olsun diye seni sevmiyorum hicbisekilde de öyle bisey olmaz belirli sinirlar var dedim.. nedeni, sebebi bende kalsin :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...