İskender Pala nın kitapları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kitaplarını okuyanınız var mı, tavsiye eder misiniz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kolpanin teki hic sevmiyorum

0|0
    1|0
  • Kesinlikle okumanı öneririm,yeryüzünde olmasından ve yazmasından memnun olduğum ender edebiyatçılardandır güçlü bir kalemdir...

0|0
    0|0
  • od kıtabı ıyıdır ama okumadım tecavuz ettıgımız bır kızdan dınlemıstık :))

0|0
    3|1
    • Diğer yorumların komik kanks:) Fakat bu kitabı kullanarak yorum yapmasaydın iyidi bence kanks:(

• haklısın kardesım sınırları astım :)arada oluyor ınsanoglu ıste amac gulmek eglenmek oldu mu absurd seylerde olabılıyor bazen :)

• Bende gülmeyi çok seviyorum kardeşim niyetinin kötü olmadığını fark ediyorumda... işte ne bilim kitap biraz sağlam gerçekten kaliteli ve biraz Tasavvuf içeriyor.. ondan öyle dedim.

• çok güzel ya severim :D

0|0
    0|0
  • Od kitabını mutlaka oku okuduktan sonra buraya gel benim yorumu en güzel cevap yap... OKu diyorum çünkü benim BEnim anadolunun batısından sonraki yerlerine bakış açım değişti.SAğlam kitapmış.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da Aşk Babilde Ölüm ...

0|0
    0|0
  • adam on numara

0|0
    0|0
  • güzel ama bana agır geliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tarzını severim; od, şah ve sultan, iki dirhem bir çekirdek kitaplarını okudum. akıcı ve hoş kitaplardı.

0|0
    0|0
  • Kitab-ı Aşk;

canı için sevgili isteyen ile sevgili için can isteyen arasında hayat yolculuğu..

0|0
    0|0
    • Not aldım teşekkürler.

• " -Dert odur ki, mahbubunu görürse de görmezse de mahzundur." Sanırım gerçek aşk bu ...

• evet,tavsiye ederim kitabı.çok beğenmiştim.

Yükleniyor...