Şimdi erkekler böyle bir durumda siz olsanız gerçekten silip atabilirmisiniz gönlünüzden?

Sevmekten vazgeçmeyeceğim derdi..Ama gitti günlerdir ses yok çünkü artık başka biriyle olduğumu düşünüyor böyle düşünmesini sağladım..şimdi ise merak ediyorum gerçekten unutuldummu diye..biliyorum yaptıklarım aptalca ama seven ve acı çeken her kadının yapabileceği türden şeyler bunlar acı çekiyorum canı cansın istiyorum...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaşım, şimdi bir de kendini onun yerine koyarak hareket eder misin?

Aynı şekilde, o bunu sana yapsa...Ne olurdu?Ne derdin onun hakkında?Ne düşünürdün?

Yani kendine yapılmasını istediğin bir hareket miydi de, sen gittin başkasına yaptın bunu?

Çok basit düşünüyorsunuz."BEN" yapabilirim, "O" yapamaz.Komik ya.Üstüne üstlük birde, seni unutup, unutmadığını merak ediyorsun.Arayıp kendin sorsana ya bunu?En azından biz tahmin yürütürek yorum yapabiliriz, o ise doğrusunu söyler.

0|0
    0|0
    • beni hem cinsel hemde parasal açıdan kullandı bu acıdığın kişi çok daha fazlasını hakketti ama ben onu sevdiğimden sadece vazgeçsin diye başka birisinin varlığına inandırdım onu anladınmı?

• boşversene bu hayatta sevdim sevdikçe kullanıldım hiç sevilmedim alıştım.Para kendi kazandığım para olsa umrumda olmayacak hep ödemeyede razıydım ama babamada yazık bu yüzden ayrıldım.Canım yanıyor çünkü her açıdan kullandı beni kendimi kirlenmiş hissediyorum ölesine boşuna yaşıyorum işte

• Saçmalama!Nasıl yani öylesine boşuna yaşıyorsun?Tamam senin de kendini kötü hissettiğini anlamayaçalışarak konuşuyorum ama sende hayatında bir tek o varmış,başka da kimse olmayacakmış gibi konuşma.7,000,000,000 insanda tabiki çürük çıkacak.bundan sonra önüne bakacaksın.Arkana bakıp, her an onu düşünürsen 1 mt gitmeden takılır düşersin...

Lütfen biraz kendine saygı göster.En azından sığınabileceğin bir ailen var.

Erkekler Ne Diyor 6

• öyle düşünmesini sağladıysan haketmişsin, bir gün canı yanar öteki gün yanar ama sonra unutur. haklıyken haksız duruma düşmüşsün gerek yoktu.

0|0
    0|0
    • o beni kullandı az bile yaptım :(

• çok iyi bir yorum birgün -ikigün -üçgün canı yanar sonra tamamen unutur çünkü yapacak başka birşey kalmaz

• teşekkürler

• Baktin olmuyor,sende bakmayacaksin:))cocukta seninle tekrar birlikte olmaya calismis fakat senin istemedigini düsünüp vazgecmis olabilir diye düsünüyorum..

0|0
    0|0
    • aynen öyle sence bir daha ararmı?

• ama seviyorum acı çekiyorum nasıl geçer bu acı :(

• Yeni arkadasliklarla sevgili olmadi sart degil anlatabiliyomuyum:)yani nebiliyim kafayapina uygun,seni herdaim güldürüp eglendirebilecek dertlerini paylasabilecegin akil danisabilecin insanlar muhattap ol :)tüm bunlari yaparken o da aklindan ucup gidicek iste yahu:)

• Başka biriyle olduğunu sanıyorsa canı gerçekten çok yanmıştır.Gururlu biriyse asla adım atmaz sana.Ancak senin ona mesaj atman lazım,bence hala seviyordur.

Aynısı benim başıma da geldi,eski kız arkadaşım biriyle görüşüyorum dedi,ben de inanmak istemesem de inandım.Ancak onu hala seviyorum.Tabi gidip gerçekten de biri var mı diye asla sormam.Ancak hala seviyorum işte..

0|0
    0|0
    • uğraştı çok yalvardı ama affetsem yine kullanacaktı deli gibi seviyorum çok merak ediyorum onu ama affedemiyorum :(

• seni kullandığından eminsen salla gitsin derim,bir kız bir erkeği parasal olarak nasıl kullanabilir

• en başta sevmekten vazgeçtim demezdim..çok iddialı ve palavra birşey olurdu ve inanan ahmak varsa onun sorunu olurdu...ben olsam silip atardım...geniş bir adamım ne yapiyim gelemem böyle duygusal saplantılara...

0|0
    0|0
  • Bu bilinmez. Eğer cok seviyosam benden hemen sonra bi başkasıyla olmussa intikam ateşiyle yanardım

0|0
    0|0
  • ben sılıp atmadan once tecavuz ederdım.bu arada hıcbırını okumadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...