Sevgilinizle tartıştığınızda ve saatlerce konuşmadığınızd aklınıza ne gelir?

sevgilinizle tartıştığınızda ve saatlerce konuşmadığınızda ve onunda alttan almamasna kızıp aklınıza hemen ayrılmak mı gelir Ve ya ne yaparsınız

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukmusunuz yada her dakiika konusmak zorundamısınız. Ulan zaten konussanızda aynı seyler ( askım seni seviyorum bende seni seviyorum seni hiç bırakmıycam bırakma askım oyy askısı napyn bakım hiç askım sıcıyom sen napıyon bende yemek yiyorum askım napım ee daha daha sey ya senı seviyorum aaa bende senı sevoyrum ) gibi muhabbet etmekten baska ne yapıyosunuzki bı kac saat bunları konusmasanızda değişen bişe olmaz dmi o yuzden benim aklıma hiç bişe gelmez aksine saçma saçma seyler konusmadıgım için mutlu bile olurum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• böyle birşey hiç olmadı ne desem bilemedim :)

0|0
    0|0
  • acaba benden ayrılacak mı?

0|0
    0|0
  • sag tıkla delete değil hem de

direkt olarak shift delete

0|0
    0|0
  • onu seviyorsam ayrılmak gelmez ben alttan alırım

0|0
    0|0
    • onun asılsz triplerine rağmen alttan alırsınız yanii onuda tanıyorsunuz siz alttan almayınca hemen ayrılıyor sizden

• o zaman bir tokat atarım ve benimle evleneceksen benim istediğim gibi olacaksın derim v giderim

• niye o alttan alıyor.Ama şu da var kim haksızsa o alttan alsın.

0|0
    0|0
    • ikimizde haklı buluyoruz kendimizi diyeyim

• biri haksızdır.Önce kendini değerlendir.Eğer haksız bir taraf bulamazsan alttan alma.Empati kurman lazım bunu da yapabilirsin ama kızmadan düşün

• bır tecavuzcu olarak bu soruyu es gecıyorum:))

0|0
    3|1
  • karnımın açıktığı

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşım gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öyle durumlarda gerginlik geçene kadar konuşulmaması daha iyi.tabi o süreçte ilişkini gözden geçiriyosun.eğer hala seviyorsan vazgeçemiyorsan devam ediyorsun bir süre sonra kızgınlık geçiyor hiçbişey olmamış gibi devam edebiliyorsun ama artık bıktıysan bu durumdan ayrılırsın olur biter

0|0
    0|0
  • Duruma gore neden tartıstgımız önemlı burda

0|0
    0|0
  • ayrılık kararını almak bana göre çok zor Ve en son yol . Ortalık sakinleşene kadar bekler sonra konuşurum

0|0
    0|0
  • her iki tarafın da haklı ve haksız yanlarını düşünürüm...

0|0
    0|0
  • Gerinlik geçene kadar ayrı kalınması daha iyi.

0|0
    0|0
    • yani ayrılmak istersiniz

• hayır ama bi süre sakinleşene kadar ayrı kalınmalı

Yükleniyor...