Erkek arkadaşımın parasız olması, evlenemeyiz anlamına mı gelir?

"sen benim gibi bi garibanla evlenmek istemezsin, cebimde bi kuruş para yok" öyle demesi hiç hoşuam gitmedi... insanın bi gururu olur öyle değilmi... benim elimde iPhone 5 onun elindeyse "taş devrinden" (kendisi öyle söyliyor) kalma telefon... biraz varlıklı olmam ileride problem olmaz diye düşünüyorum ama erkek arkadaşım bunu hep dile getiriyor bende çok üzülüyorum siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili arkadaşım aynı durumda benim de başımdan bi olay geçti. bu arada bir bay olarak diye bilirim ki kesilikle ve kesinlikle sorun ooooooooooooooooluuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr. yani şöyle diye bilirim ki siz bayanlar bunu bizim başımıza sonra dan kalkarsınız. be bacım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen ne kadar varlıklısın öncelikle onu bilmemiz lazım ?

iPhone 5 şuan hemen hemen herkesin alabileceği bir telefon ( 2100/12 ay taksit).

Holdinginiz mi? var ? yada fabrikanız mı? yoksa sadece iyi maaş mı kazanıyorsunuz ?

etrafımda ben fakirim diyenin elinde bile var iphone.

0|0
    1|0
    • iPhone 5i misal olarak verdim demek istediğim herşeyin en iyisini ala biliyorum bu telefon olsun, araba olsun... taksitle işim olmaz

• "taksitle işim olmaz" cümlesi bana biraz hava atıyorsun gibi geldi.(tabii bence)

bence ayrılın çünkü üzülebilirsiniz :)

• onun kafasına önce şunu sok senın benım param yok bizim paramız var benım param senın paran senın paran benım param de. bizde evlenmek istiyoruz ama 2 mizde fakiriz :) para olsa evlenırım yanı onun parası olmuş benım olmuş farketmez..

0|0
    0|0
  • Parasızlığın altında kaldığı bu günlerin acısını evlendiğinizde mutlaka senden çıkarır. İzlede gör "Kayıp Şehir" dizisinde kız sevdiği herif için zenginlikten ailesinden vazgeçti adam neler yapıyor şimdi o kıza. Herşey dengi dengine üzgünüm acı gerçek bu...

0|0
    0|0
  • senden degıl de ailenın verecegı tepkıden dolayı kendı ailesını senın ailenın yanında zayıf gorecegınden dolayı böyle dusunuyor olabılır sen ailenın ne tepkı verecegını bılıyormusun önce annene falan bahset ne tepki verecegını gör bence sorun olmamalı ama cocukta bır bakıma haklı

0|0
    0|0
  • erkek çalıştıktan sonra

bir sorun değil evlenirsiniz

0|0
    0|0
  • Hiç bir erkek ezilmek istemez. Sen ezmesen bile aile sosyo kültürel denge ve çevre bunda etkili olur. Ama şimdi ya. Zor bir durum.

0|0
    0|0
  • doğru anlamışsın valla gazoz kapağı verilerek evlilik harcamaları yapılmıyor benim bildiğim

0|0
    1|0
  • fakirse de gururlu olup bunu dile getirmeden ayrılmalıydı.. sen razı mıısın.. önemli olan bu... babanın evindekini bulamayacaksın görünen o

0|0
    0|0
  • ona acikca soyle hissetiklerini

0|0
    0|0
  • ya o cocuk daha bole laflar soluyosa :D

yazık bı cocugun oz guvenıne sahıp sadece

ama evlılık gercekten erkek olan bıryle yapılır bence

0|0
    0|0
    • Ezbere salliyorsun o cocuğun gelecekle ilgili düsünebildinin onda birini düşünmekteen acizssin ve sen onu öz güven eksikliğiyle suçluyorsun aklın nerende acaba s.knin ucundamı..

• sen ne atılıyosun lan benım yorumuma zıbıdı..sana gıren cıkan ne ?

bu lafları soyleyen erkek erkek degıldır..erkek dedıgın adamın kendıne guvenı olur.

• demekki evlilk planmlarında ona fazla geliyo :) mesala sen havuz başı dügün istiyosundur :) bu 10-15 tl dir ama o normal dügün ister :) ev eşyalaır şunlar bunlar bi dügün 50-60 bin :) sen dügün planı yaparken neler söylüyosun :))

0|0
    0|0
    • düğün bile yapmak istemiyorum ben ev eşyalarını falan babam alır zaten

• işte bak bu durum eziyo onu :) babam alır ben yaparım :) sen ona deki kredi çekelim dügünden önce o parayla evlenelim beraber ödeyelim taksitle :)

• işiniz zor gene bırsey dıyemeyıp kılıtlendıgım bır soru.o kadar tecavuz olayına gırdık surda kı sorular kadar uzucu olmadı :))

0|0
    0|0
  • sevgilin iyi bir iş bulsun ve ailenizin yardım i ile de geçinir siniz ama çalışmam derse olmaz adam gibi çalışacak

0|0
    0|0
  • İphone5 i sat , taş devrinden kalma bi telefon al , o zaman sorun kalmaz bu iş olur :)

0|0
    0|0
  • meslek sahibi biri değilse zor tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• olur annem olur.. yesilcamda yasamiyorsunuz, davul dengi dengine.

Dusunceli sevgilin biraz caliskan olsa, calisirim kazanirim gibi gelecege biraz umutla bakabilse olur.

0|0
    0|0
  • önemli olan anlaşabilmek ya para pul zengınlık yada fakirlik geçici

0|1
    1|0
  • Olmazsa ıkımızde çalısır gecınırız dersın

1|0
    1|0
  • evliliklerde maddi yönden denklik önemlidir. bence onu seviyorsan, iyi bir evlilik yapabileceğinize inanıyorsan zamana bırkamanı tavsiye ederim. arkadaşın iş sahibi olduktan sonra muhtemelen özgüvenini kazanacaktır.

onu rahatlatacak sözler söylemelisin...

0|0
    0|0
  • çok problem yaşarsınız sevgilinde bunun farkında ailende sorun çıkartabilir ama partnerin bir işi olursa kendi parasını kazanırsa sorun Olmaz gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...