• Sor
  • Bence

Türkiye'de kaç ay kalmak mümkün?

her kese merhaba. Ben yabancıyım, yardiminıza ihtiyacım var, erkek arkadaşım İstanbula gitti geçen gün gelmesi gerekiyordu, gelmedi ve telefonu hala... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Benim Bİldiğim Maximum 90 Gün Oda Turist Seviyesinde

• azeri vatandaş maksimum kaç gün kala bilir? 90 gün?

• Sanırım 90 Yani 90. GÜn Ülkeyi Terketmesi Gerekiyor Ama O Ne Kadar İzin Alldı ona Bağlı Sanırım ?

Erkekler Ne Diyor 8

• Yapar sorun değil sadece tekrar vize alırken ayrıca para cezası uyguluyorlar..Bir yıldan fazla kalırsa sanırım 5 yıl girememe cezası alıyor.

• Kaldığı otel den kontrol et konsolosluktan yardım istte umarım önemli bir şey yoktur

• teşekkür. ama benim sorum şu, yani 5-ci haftada ülke çıkışı yapmak oluyor mu türkiyede? ben bilmek istiyorum yalan mı söylemiş o. yoksa değil

• Anladım şu link işini görebilir ama yinede vizenin turismi iş vizesi olduğu önemli. link

• turis vizesi olarak

• hanngi ülkedesin .. merak ettim. türkiyeye ne amaçı geldiki sevgilin? aldıgı vizeye bağlı. vizeli ise vize bitene kadra kalabilir.

• eh Allah bilsin onunla.. vize mize belki de bahane sadece kayb oldu .. o kadar.

• bişi olmaz olabilir,kalabilir

• donmesse kesın baska bır kız yapmıs demektır.donmesse bıze ulas.ben coskun olarak grubumu toplayıp erkek arkadasının yenı kız arkadasına tecavuz edelrız.erkek arkadasını da sınır dısı ederız :))

• bunun gibi bir durum olabilir polise git link

• vizesine bağlı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...