• Sor
  • Bence

Türkiye'de kaç ay kalmak mümkün?

her kese merhaba. Ben yabancıyım, yardiminıza ihtiyacım var, erkek arkadaşım İstanbula gitti geçen gün gelmesi gerekiyordu, gelmedi ve telefonu hala kapalı. Düşündüm ki, zaten 1 aydan fazla kalamaz ülke çıkışı mutlaka yapıcak. Ama bir kere de böyle gitmişdi 5-ci haftada geri dönmüştü - bu mümkün mü? yani benim bildiğim kadar 1 ayı geçmemesi lazım, 5-ci haftada ülkeye dönüş yapa bilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Benim Bİldiğim Maximum 90 Gün Oda Turist Seviyesinde

• azeri vatandaş maksimum kaç gün kala bilir? 90 gün?

• Sanırım 90 Yani 90. GÜn Ülkeyi Terketmesi Gerekiyor Ama O Ne Kadar İzin Alldı ona Bağlı Sanırım ?

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapar sorun değil sadece tekrar vize alırken ayrıca para cezası uyguluyorlar..Bir yıldan fazla kalırsa sanırım 5 yıl girememe cezası alıyor.

• Kaldığı otel den kontrol et konsolosluktan yardım istte umarım önemli bir şey yoktur

• teşekkür. ama benim sorum şu, yani 5-ci haftada ülke çıkışı yapmak oluyor mu türkiyede? ben bilmek istiyorum yalan mı söylemiş o. yoksa değil

• Anladım şu link işini görebilir ama yinede vizenin turismi iş vizesi olduğu önemli. link

• turis vizesi olarak

• hanngi ülkedesin .. merak ettim. türkiyeye ne amaçı geldiki sevgilin? aldıgı vizeye bağlı. vizeli ise vize bitene kadra kalabilir.

• eh Allah bilsin onunla.. vize mize belki de bahane sadece kayb oldu .. o kadar.

• bişi olmaz olabilir,kalabilir

• donmesse kesın baska bır kız yapmıs demektır.donmesse bıze ulas.ben coskun olarak grubumu toplayıp erkek arkadasının yenı kız arkadasına tecavuz edelrız.erkek arkadasını da sınır dısı ederız :))

• bunun gibi bir durum olabilir polise git link

• vizesine bağlı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...