Spor - Diyetten anlayan bakabilir mi?

Spora başlayacağım Nerede okursam okuyayım nerede video izlersem izliyeyim ekmeği şekeri falan bırak diyor hadi şekeri bıraktık ekmeği bırakınca nasıl kahvaltı yapacağım ya? bir 2 rafadan yumurta yesem bir bardakta çak desen bu benim enerjimi düşürüp direncimi kırmaz mı :/

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ekmeksız olmazkı
    ekmek mutlaka olmalı ama 2-3 lıght ekmekten oteye gecmemelı. en yanlıs bılınen seyse ekmek gruna gırenlerın lıstesı...1 sımıt derız mesela..1 sımıt 4 dılım lıght ekmek dılımı demek.(hanı varya uno ekmek.. hah ıste onun lıght ekmek grubunun 4 dılımıne esıt ) halbukı sımıt karın doyurmaz ( bence ) ama kalorısı ıyıdır gordugun gıbı... dolayısıyla olay, ekmegı kesmek degıl, olay ekmek grunu ıyı bılerek bu ısı dogru yapmakta...

www.kizlarsoruyor.com/.../a7674-ekmegin-dayanilmaz-hafifligi

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• sana basit bir şekilde özetleyeceğim.

Şeker>karbonhidrat>glukoz
    şeker karbonhidrattır glukoza çevirilip enerjiye dönüşür. Yani her karbonhidrat şekerdir şöyle söyleyeyim sana şekeri %100 kesemezsin kessen paleo olursun ve spor için %100 şekeri kesmene gerek ekmek tuketebilirsin ama kepek veya tam buğday ekmeği daha sağlıklı olur veya ekmek yerine karbonhidrat kaynağı olarak pilav, esmer pilav, bulgur pilavına falan yönelebilirsin kahvaltıda ekmek tüketmek istemiyorsanda yulaf ezmesi yiyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Yok onu yeme, yok bunu yeme bir ara kirmizi et içinde ayni şeyleri dediler, sonradan çikti ortaya kirmizi et yememek hataymiş asil. Türk milletinin anasini ağlattir onu yeme bunu yeme diyerek. Bak köyde yaşayan adama herşeyden besleniyor 90 yaşina geliyor 18 ' lik gençlerin yapamadiğini yapiyor.

0|0
    0|0
  • Kırmaz kardeşim çok ekmek yemek istiyorsan çavdar ya da tam buğday ekmeği ye beyaz ekmek kesinlikle yeme.1 2 dilim yiyebilirsin ama sadece sabah kahvaltısında ye. Akşamları ya da öğlen kepekli pirinç pilavı kepekli makarna ya da bulgur pilavı ye doymak için

0|0
    0|0
  • Ekmeği kesmek zor hakkaten ben de yeni başladım diyete. Ama inan çok güzel oluyo. Diyetkolik diye bir uygulama var onu indir

0|0
    0|0
  • Ekmek enerji vermez ki sadece kilo yapar kepekli 2 dilim ye kahvaltıda olmazsa olmaz diyirsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...