Herkeze günaydın:) bu pazar gününe nasıl uyandınız, siz de benim gibi evde mi geçireceksiniz pazar gününü?

güne nasıl uyandınız,ben sadece pazarları kahvaltı yaparım bugünde iyi bi ahvaltı yapıp kahvemide içtikten sonra kendime anca geldim şimdide spor yapıyorum ve arda ne var ne yok diye buraya bakıyorum, ve büyük bi ihtimal bugün evdeyim siz bugün evdemsiniz yoksa bi plan varmı:)

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gürültü vardı ondan uyandım . Saat 11:30'da normal bi kahvaltı ( azcık yedim ) daha sonrasını düşünmedim spor yaparım herhalde akşama doğru ( kardiyo egzersizi ) akşama kadarda behzat ç izlerim öyle :D evdeyiz yane akşama kadar :D

0|1
    0|0
    • normalde bende akşamları yaparım ama canım istedi nedense evde ayrı bi oadam ve agırlık platformları var, hafif kardiyo sonrası agırlık çalışıyorum şimdi :) kışın az geçilmezi ev aynı bnde akşama kadar evdeim spordan sonra iyi bi film izlicem, bol keyifler sana:)

• Ben pazartesi çarşamba ve cuma günleri çalışıyorum . diğer günler yoga yani esneme hareketleri yapıyorum . dediğin gibi ağırlık sehpası yok bende malesef onun yerine mesela dambılları alıyorum pc koltuğum var ona oturuyorum havaya kaldırıyorum aynı ağırlık sehpası gibi oluyo ama onun yerini tutmuyo programlı çalışıyorum sadece fly filan yapmıyorum sandalye filan var mesela tek el rowing yapıyorum sandalye kullanarak artık evdeki şeylerden yararlanıyorum alet almak için param yok yaza kadar böyle

• yinede eldeki imkanları kullanarakta olsa bişeyler yapmak hiçbşey yapmamaktan iyidir

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...