Ve Galatasaray BOMBALARI patlatıyor

Yarın Drogba ve Kolo Toure yüksek bir ihtimalle açıklanacak 2 oyuncununda 1.5 yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor 1 yıllık opsiyonda eklenebilir sözleşmeye sizce Galatasaray bu kadro ile neler başarabilirir?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadro kesin şampiyon olur ligde.Şampiyonlar liginde bir tur geçer en azından.

1|4
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• bütün çöpleri topladılar!yeni çıkacak gençlerimizin geleceği bu çöplerre gidiyor

yazık yaaaaaaaa cidden yazıkkk

1|2
    2|6
    • +1 ARda TURan gibi ADAMLARı yetiştirmke var KEn onlaRI AStıp KUlübün kAR etmesi varken ^= yaş üstü adam 10 milyon $ ÜStü paralar vermek çok garip...

• Drogba gollleri sallayınca bakalım ne diyeceksiniz

• Eskisi gibi oynayamıyorlar sadece isimle olmuyo o işler beşiktaş gutiyi getirdi ne oldu hiç bi fayda sağlamadı bunlarında pek faydalı olacağını sanmıyorum

1|2
    0|3
    • Drogbayı izledinmi hiç özellikle geçen sezon

• Drogbanın kariyerini biliyorum dostum ama her futbolcu her sezon taş gibi top oynayacak diye bi kaide yok bi imzayı atsın maçlara çıksında o zaman göreceğiz nasıl oynuyo faydası oluyo mu

• Drogba yaşına rağmen hala çok güçlü iyi iş yapar

0|4
    0|0
  • ezik misin gizli kullanıcı!

0|0
    1|5
  • Drogba ile ilgilenmiyorlar fake haber

Toure dersen gelme ihtimali yüksek

0|0
    0|2
  • Boş işler.

0|0
    0|3
  • İkiside DEde gibi OLdular BEnce İKiSinide kALeye koymalı::)

1|0
    1|3
    • GAlatasaray GERçkten ÇOK gerzek Bİr takım ALt yapsına PARa harcayıp Alt yapısıNI geliştireceğine gidiyor düNyadaki NE kadar ARtık varsa ONLArı TOpluyor ...

• BEn alt yapıdan yetişen adamların haline acıyorum dostum::) BUrda Futboldan ANLAyan HERkes BENim gsNİN iyiliğini DÜşündüğümü AnlAMıştır... İNSlah GS bu kadroyla SAMPİyonlar ligi KUPASINI ALIR kanks BİZleride gururlandırır:)

• Ayrıca BENim FENERLi OLDUĞUMU nerden ÇIKArdIN BEN 4 TANE taKIM Değiştirdim:::)

Yükleniyor...