Eşimi terk mi etmeliyim?

2 senelik evliyim çocuğumuz yok..eşim çok çalışkan biri..ve iş yüzünden hep eve geç dönüyor..izinsiz çalışıyor sürekli mesaıları var..pazar günü beraber olalım diyorum güzel planlar kuruyorum sadece gülüyor ve hiç cevap vermiyor..en son 31 aralık gecesi beraber kutlayalım dedim..hazırlandım:güzel bir sofra kurdum, yemekler,mumlar vs vs..ama maalesef sabah 4 ve sarhoş geldi..:( çok üzülmüştüm...Birgün karşıma mucize gibi biri çıkıyor aşık oluyorum..çok çekiyor kendine,çok ilgileniyor,beni sevdiğini söylüyor,ama gerçekmi bilmiyorum..kaçmamı istiyor,onunla yaşamamı..ama ben ne yapacağımı bilmiyorum..adamın ne kadar ciddi olup olmadığını nasıl anlaya bilirim..bunu anlamak mümkün mü sizce? eşimi terk mi etmeliyim?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Selam kardeş

Eşine aşkolsun şimdi.Sen onun hayat arkadaşısın .Ve seni ihmal edıyor,kaldı ki sen O'nu cezbetmek için yılbaşı hazırlıgı yapmaktasın(bu sadece 1 örnek anladıgım kadarıyla)Daha fazlasınıda yapmaktasın...Ama o bildıginı okuyor.Eger ki sevıyorsan Onu kazanmak istıyorsan Senı kaybetme korkusunu yaşat O'na...Varlıgını hıssetmesin.Uzak dur.Gerekirse yemek bıle yapma,ayrı yat.Sorularına cevap verme...Yani coll takıl ..Bekle derim arkadaşım.Diger konustugun adama gelınce.Benım hayat felsefemde ıkıncı kişiye yer yok.Kaldı ki evlısın.Bıtmeden buna ızın verme *Vıcdanın,gonlun,huzurun varsa,acı çekmek istemıyorsan.Acele etme...Bırde evlılıklerde bır kere ayrılık kelımesı telaffuz edılmesın hemen birşekilde bitiverıyor.Ben 13 yıllık evlılıgımı bıtırdım.Son 2/3 yılı kabus gıbıydı.Kısaca ''HAYATI OLAGAN AKIŞINA BIRAK'' bekle derım...

0|0
    0|0
  • Henüz çocuğunuz yokken ayrılmak konusunu düşünmek çocuk acısından çok önemli, bence eşinizi karşınıza alın ve benimle mi bensiz mi daha mutlu olursun diye sorun. Bunu sormanızın sebebini sizi evde yalnız bırakıp sarhoş olduğu geceye bağlayabilirsiniz.. :)

Umarım ayrılmazsınız.. :)

0|0
    0|0
  • sadece soru başlığını okudum , böyle önemi ve ciddiyeti yüksek durumlara cevabı burda aramayın , ya ciddi değilsiniz yada böyle bi sorumluluğu buraya aktaracak kadar ...

2|0
    0|0
  • O adamlar seninle üç beş yıl yaşayıp hadi canım güle güle aşkımız bitti diyorlar. Maceraya girme. Pişman olursun.. Aklını başına alıp kocanı yola getirmeye çalış..İyilikle kendine çek..Sıcak sevecen ol..

0|0
    0|0
  • tam haklısın diyecektim ki..yazıklar olsun diyip gidiyorum.

0|1
    0|0
  • insan aşık bile olsa

evlendiği insanı aldatmaya hakkı yok

allaha tövbe et

0|0
    0|0
  • bence kaçma :) dönemliktir böyle şeyler sabret düzelir bir gün daha 2 senelik evlisiniz önünüzde uzun yıllar var. adam bir kere eve içkili geldi diye böyle yapılmaz. nerde verilen sözler?

0|0
    0|0
  • sttret, evden kaçma diğer adamla da vakit geçir kendini mutlu et belki senin herifin düzeleceği tutar

0|0
    0|1
  • eşiniz sizinle ilgilenmiyosa birini sevebilir veya aşık yuva yıkılmaz ama mutlu olmak seninde hakkın hoşlandıgın kişiye dikkat et ne kadar sana dürüstmü yoksa seninle dost hayatımı yaşamak istiyo dikkat et

bence

0|0
    0|0
  • Sevmesen onunla bir hayat kurmazdın, konuşmadan ayrılık bence çözüm değildir ki çözülmeyecek bir mesele de göremedim ben aranızda..

Yada ayrılıp başkasıyla başlasan bile bir süre sonra onunla daha kötü gitmeyeceğinin garantisi var mı?

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin ikinizide...

0|1
    0|0
  • o seni seviyorum diyenin niyeti belli sakın yuvanı bozma.

0|1
    0|0
  • Pılını pırtını topla ve evden kaç..Kocanı mahkemeye ver tazminat al boşan..Yeni sevgilinle eski kocanın tazminat parasını çaıtr çutur ye affetme bitir işi..

0|0
    2|3
  • kocanı adam etmeye bak ve dine yönel sabırlı ol

0|0
    0|0
  • otur konuş, hemen gö.. sıkıştı mı terketmelimiyim diye söylenirsiniz...

0|0
    0|0
  • eşinden boşan evlen onunla ama güveniyorum diyor olduğunda ve eşin düzelmezse

0|0
    0|0
  • Sorun iki taraflıdır oturup konuşarak çözebilirsiniz meseleyi.

0|0
    0|0
  • bitirmen daha doğrudur bu ilişkiyi.

0|0
    0|0
  • Valla bacım ne patronlar tanıdım metresi olup da karısını da idare eden adamları; senin durum garip şunu da sormak gerek eğer hayatınız da cinsel yaşam yoksa sorun daha da vahim oturup konuş ne istediğini ona söylemelisin ondan sonra ayrılmayı filan konularını düşüne bilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eşin sana karşı neden ilgisiz bunu hiç düşündünmü kendine biraz bak bakalım nerede yanlış yaptın? Diğer adam nerden çıktı ya evli bir kadınla birlikte olan adamdan ne hayır gelir. Sakın bir saçmalık yapma kocana dön. Ve onunla ilgilen.

1|1
    0|0
  • eşin sadece çalışmıyor gibi anlattıklarına bakılırsa.Daha yeni evliymişsin bir ömür böyle geçmez.Eşinle konuş.Baktın ki bir düzelme yok hiçbir erkeğe güvenerek değil kendine güvenerek ayrıl.Bu dönemde de kimseyi hayatına sokma ki kafanı karıştıran birileri olmasın sağlıklı düşün.

0|1
    1|0
  • Yanlış mı anladım acaba.Senin karşına başka biri çıkıp kaçalım dedi öylemi ve sende bunu soruyormusun.Eğer öyleyse hiç utanman yok mu be kadın dürüstçe eşine senden ayrılmak istiyorum de git annenin vs kimin varsa onun evine boşan ne halt yiyeceksen ye.Eğer kaçarsan adama boynuz taktığın için delirtir gururunu iki paralık edersin ve tvde yeni bir kadın dayağı haberinde görürüz seni

0|0
    0|0
    • sadece kadın dayagı haberi mi :) izledikleri haberlerden hiç ibret almıyorlar.

• Aslında çok şey söylenicek ama dilim varmıyor :/

• Esını sevmıyorsan eger bıtır aldatma onu o zaman

0|0
    0|0
  • Saçmalama sadece eşin sana karşı ilgisiz diye elin adamina tercih edemezsin heralde? Sonunun ne olacagini hic dusundunmu sen resmen kocani birakip baska bi erkekle beraber olacaksin. Senin tek sorunun kocanin ilgisiz olmasi ama bu çaresi olmayan bisey degil otur konus kocanla neden bana karsi boylesin de. Sadece çalışmakla ev geçindirilmiyor de. Mutlaka anlayacaktir seni. Ama sakin terketmek gibi bir hataya dusme derim

0|0
    0|0
  • eşinin iç dünyasını bilemeyiz.. belki anlatamadıgı seylerı var?

0|0
    0|0
  • Fazla yüklendik sanırım kaldıramadı üyeliğini kapatıp buradan da kaçmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...