Transfere 135 milyon euro harcayıp shaktar molde ve beşiktaştan 9 gol yemek nasıl iş?

Transfere 135 milyon euro harcayıp shaktar molde ve beşiktaştan 9 gol yemek nasıl iş?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Azizi kötü şeylere sürüklüyorlar ısrarla :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asıl olay dünya para harcadık transfere bu hakemler ne böyle açıklaması. Sanki biz mısır koçanıyla aldık oyuncuları.
    Geçen sene fb maçında bu kadar tepki verilse sempatik gelebilirlerdi ama şu an oldukça komikler.

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeyi çarptılar ahahaha 😀😀😀

0|1
    0|0
  • Acınası... 😂😂

0|1
    0|1
  • Doğru düzgün hakem olsa başlarında çok daha iyi olacaktı. ayrıca beşiktaş maçında onlardan daha iyiydik.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç sorma fenev ağlama

0|2
    0|0
  • Ulan Shakhtar Molde kim diye arattım meğer takımlarmış

0|3
    0|0
  • parayı alınca tabi salıyor millet kendini. normaldir yani,

avrupa takımları gibi çalışkan olmayı öğrenemediler hala. balotelliye içkici, karıcı kız peşinde koşan diyorlar. ama çatır çutur golleri atıyor! full performans yardırıyor adam.! aldığı paranın her kuruşuna değecek şekilde oynuyor çabalıyor!!

Bizimkiler anasıyın satıyım o bar senin bu bar benim o kız senin bu kız benim. yiyişelim para için oynayalım. emek yok çaba yok bala göte oyna!

sokıyım böyle işe.

Takım tutmamakla iyi ediyorum şahsen...

0|0
    0|0
  • Cok tranafer yapmak veya cok para harcaakla takim olmak farkli seyler Türkiyede bir sekilde goturulur bu is ama avrupada isler zor (gruptan cikmayi kastetmiyorum ki o bile kolay degil)

0|0
    0|0
  • Ava giderken avlanmak gibi bişey :D

0|0
    0|0
  • aziz yıldırımın kafası an itibariyle :D https://www.youtube.com/watch?v=__d5_rRlf48

0|1
    0|0
  • sallama mk 55 milyon euro

0|0
    0|2
  • Fenevin isi zor

0|0
    0|0
  • ironik

0|0
    0|0
  • Ben bir galatasaraylıyım ama fb 135 milyon harcamadı zararı sadece 10 milyon civarı birşey.

0|0
    0|1
  • Beşiktaş tamam 3-2 anlarım, shakhtar güçlü ve hızlı bir ekip yıldızlarını kaybetti ama güçlüler tecrübe var onu da anladım da molde ne ya :)) bide :)) saraçoğlunda :) 3 gol :)) nedir yani :)):)

0|1
    0|0
  • Öncelikle saldırmadan dürüstçe konuşalım:
    1. Shaktar maçında hazır değillerdi.
    2. Molde maçında haksız bir penaltıdan dolayı oyundan düşen bir fenerbahçe vardı bu kabul edilemeyebilir hani kriz yönetimi falan filan.
    3. Beşiktaş maçında şanssız bir fenerbahçe ve hatalı hakemler vardı, bunu kabul etmemiz gerek!
    Haklarını almayın, ikinciler...

0|0
    0|3
Yükleniyor...