Spor yaparken nasıl beslenmeliyim (vejeteryanım)?

Spora başlıyorum 1 ekimde. Vejeteryanım nasıl beslenmeliyim bilen var mı genjler

1|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• vejeteryan isen proteini alman için anternatif gidalara başvurucaksın soya yulaf yerfıstıgı ezme olarak ta yiyebilirsin hayvansal proteini kapamalısın ve protein tozu ile dengelersin bence kılonun 50 oldugunu varsayarsak hafşif bir kas istiyorsan senin yaklaşık 60 70 gr arası protein alman gerek bunu savah güzel bir yulaf ezmesi ile karbonitrata basıp lor peyniri ve fıstık ezmesi ile yaklaşık 30 35 gr arası bir protein alabilirsin kesinlikle protein tozu kullan whey goldta 35 gr protein var saniyorum onuda antremandan sonra içersin fıstık gibi olur kretain de alman gerek tabiki ama protein tozunun içinde vardır o seni idare eder

1|0
    0|0
    • Spordan önce ve sonrasında yiyebileceğim şeyler ne peki?

• Nasıl yani ya anlamadım

• ya şimdi 55 kılodan 50 ye düştüğünü sonra kaslanmak için 55 tekrar geliceğini düşün birde 58-60 kg olup sonra 50 olucagını dusun

Erkekler Ne Diyor 15

• bol bol yoğurt süt onlardan alacaksın. Mesela tatlı loru şiddetle tavsiye ediyorum proteini bol. Brüksel lahanası Ispanak Brokoli Patates Şeftali Bezelye Mısır bunlar proteini bol sebzeler. Sonracığıma zeytin yağı badem fındık fıstık tu yağlar açoızsuz ama çok iyi yağlar açısından...

1|0
    0|0
  • Haşlanmış patates , spor ak. besyo sakarya üni 1500 mtre koşusunu son 48 saat sadece haşlanmış patates ve sütsüz nescafe ile derece ile bitirmiştim, ha bide caktırmadan sigara içerek :D işin cok detayından anlamam, marmara üni besyo mezunu ve erkeklerde 100metre türkiye birincisi bir hocam vardı, o çalıştırıyordu

1|0
    0|0
  • yulaf ezmesı ve türevleri süt yumurta vb. fındık fıstık vb kabuklu yemısler ve soya fasulyesi, barbunya, nohut, mercimek... gibi baklagiller protein açısından oldukça zengindir.

1|0
    0|0
  • Her ne kadar antrenman programina bagli olsa da az ya da cok mutlaka protein icerikli beslenmen gerekecek

0|0
    0|0
  • Ne gerek varsa sanki :l

1|0
    0|0
  • protein ağırlıklı beslen yağ seker ve tuzdan uzakdur kahvaltını iyi yap diğer öğünlerden kıs

1|0
    0|0
  • Tavuk ye bol bol süt ve süt ürünlerini tüket en önemlileri bunları sonra spor yap, ye iç at gibi koştur

0|1
    0|0
    • kız vejeteryanım diyo :)

• Sıkılaşmak için

• haa doğru iyi sıkılaştır az bakalım ne şekle girecen :D

• Neden et yemiyosun bence en lezzetli yemek et ve tavuk hele o Döner yok mu bol mayonezlı bol ketçaplı bide o ayranla o döneri aynı anda bitirmeye calısırsın <3

0|0
    1|0
  • et yenmez mi yaa :)

1|0
    0|0
  • Sabah Öğle akşam programını sabit tut ve yediğin şeylerin kalori değerine dikkat et :)

1|0
    0|0
  • makarna :D

0|0
    0|0
  • bol bol ekmek arası döner kebap vs. ye

0|0
    0|0
    • En mantıklı yorum tebrikler

• Proteinsiz olmaz hacim bu iş :)

0|0
    0|0
    • Sadece et gibi gıdalarda mı var sanki protein?

• Hayatta yemem kırmızı et. O işleride biliyorum sağlıkçıyım

• O zaman toz alican madem biliyorsun ya da oyle idare edicen

• tavuk göğsü

0|0
    0|0
    • Vejeteryandan ne anlıyorsun

• Vegan değilim en azından

• en azından. yoksa bitkiyle beslenirdik seni

• Ac kal en iyisi😀

0|0
    0|0
    • Oldu

• Hmm napsak ki ya hemen karar veremem bn düsunmem gerekiyo tamam mi 😆

• Nerde yasiyon yaşin kac soyle bagayim 😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Protein ağırlıklı beslenmelisin. bari haşlanmış yumurta ye et yemiosam

1|0
    0|0
  • 5 kilon var fazla sebze agırlikli beslen

0|0
    0|0
    • 5 kilom olduğunu nereden çıkardın

• Salata üstüne peynir ufala yanına meyve suyu olabilir.
    Bol su iç meyve tüket.

1|0
    0|0
Yükleniyor...