Kapat

Çok Sınırlıyım düşünceliyim ve gerginim !!!

Arkadaşlar nişanlımla yenı ev kuruyoruz eşya bakmaya gittiğimiz zaman eşimın de ailesının gönlu olsun dıye nişanlımla birlikte görümcemde geldi. Her beğendığımız eşyaya ondan da onay almam gerekmiş gibi tavır aldı annemde görsün babam da karar versın vb. Nişanlımın sesı çıkmıyor bu arada. Çok fena sınırlerım oynadı. Nişanlım Doğulu kurt birbirlerina bağlılar bende saygı gösterıyorum ama bu kadar da değil. Bir anormallik yokmu? Benım aldığım oturma odasından sana ne? size neeeeeeee? Onay alıcakmışım neyın onayı ya Patlatasım geldi yemın ederım!

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evin eşyasında söz kadınındır... Kendi kullanacaklarım konusunda tercih belirtirim fakat diğer eşyalar üzerinde ancak fikrimi belirtirim... son tercihlerine ben bile karışmam, keza kimseye de müsaade etmem...

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen sadece eşin olucak adamın ekonomik durumunu gözet ve gerektiginde bunları söyle o görümce denen kadın kendimi ödeyecekmiş, omu kalıcak o evde , ya konuşursun yada işte şuandaki gibi kafayı yer durursun herkez haddini bilmeli bilmeyene bildirilmeli yoksa durmaz o aklını kemiren sorular.

1|0
    0|0
    • O kadar!

• Sakin ol savaşcı ,onun milletin içinde öyle bir küçük düşürki anlasın sert kayaya carptını

• Çok sinirlıyım :( Ağlıyorum şuanda.

Sinirimi yatıştırabilsem düşünemıyorum şuanda

• ekonomik durumlarını göz önüne alarak pahalı yada ucuz gurupları yönlendirme yapabilirler ama renk desen model hakkında sana bırakmalılar. sonuçta kullanacak olan sensin. yani ekonomisinin uygun olduğu modellerde seçimi sana bırakacak. çok lüks güçlerini aşan bir seçim yaptınsa buna müdehale yapabilirler. sonunda sıkıntıyı siz çekeceksiniz

0|0
    0|0
    • Maddıyat değil konu ucu ucuna yapmaya çalışıyoruz her seyımızı. Onlardan para almıyoruz. Saygılı davrandım davet ettım benden çok inceledi bunu al onu alma bu olmaz istemıyorum dedı birde. Ellerimi 90 derecelik açıda açıp patlatasım geldi.Bızım kararımız dışında onlarında onay alın demelerı lazımmış. Hayır bende mı bir gariplik var.?

• Öyle yapıcam yarın evlerıne gidicem tavrımı söyleyemedığım her seyı söyleyım yuzüğü annesının yuzune fırlatıcam. Yapmazsam serefsizim!

• herşeyi başatayken çöz. sonra kördüğüm olur.

• Esimizin begenmesi daha dogru olur sonucta bayanlar daha zevkli bu gibi konularda ona birakirim secim hakkini..tabi tüm bunlarin olmasi icin ilk once bi eş adayimin olmasi gerektiginin siddettle farkindayim:)))

0|0
    0|0
  • para onların cebinden çıkıosa onay vermeleri gayet normal değil mi yoksa modeline karışmamaları gerek...

0|0
    0|0
  • Senin evliligine 5 ay bictim valla=)

0|0
    0|0
    • Hayır bende mı sorun?

• Hayir sorun onlarda fakat bunlar balayina nereye gideceginize de karisicak ve kavgalar basliycak.

• Sabır sabııır :)

0|0
    0|0
    • sabır kar etmıyor bana şu anda. Çok sınırlıyım!

• Sinirlerinin yatışması için, nişanlını çok seviyorsan ileride onunla geçecek günleri düşün. Görümce, kaynana nedir ki. Bugün var, yarın yok. Dert etme :)

• anlam veremediğim nokta var... evde siz oturacaksınız, görümceleriniz değil... saçma ya, türk insanının çaresizliği..

0|0
    0|0
  • işte şu evreler olmadan, düğün dernek olmadan şöyle konsoloslukta evlenecek, eşyayı da IKEA dan yarım günde halledebileceğimiz bir hatun olsa insan daha ne ister

0|0
    0|0
    • Abım anlamadın sanırım. Ailesınden onay almamız gerekıyormuş. Onlara ne yaa

• Hayır tabıkı. Böyle bir saçmalık görülmüş bir şey mı. Onay ıstıyor hanımefendı. O kadar sınırlıyım kı 9 saattır hala yatışamadım...

• boşver oluyor böyle şeyler işte. sen elemanın hatrına he de geç

• Sende haklısın...

0|0
    0|0
  • bire bir katılıyorum haklısın

0|0
    0|0
  • siz oturacaksınız o evde onlar değil neyin onayı boşverin şunları siz seçin eşyanızı

0|0
    0|0
  • evleneceklere dışarıdan müdahale ederek mesele çıkaranlara Allah lanet etsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• üzme kendini ve hangisini beğeniyosan git onu al kimsede umrunda olmasın önemli olan senin mutlu olman unutma

1|0
    0|0
  • Çok haklısın nısanlınla konus bunu

1|0
    0|0
    • Çok sınırlıyım bacım sabah olmaz bugun bana. Delırıyorum şuan da...

• Aaaaah aaaaaaaaaaahhh yaralarımı deştin:((

0|0
    0|0
  • dügüne ne kadar var?

0|0
    0|0
    • Mayısta

• daha cok var. erken degilmi ev düzmek için

• ya güzel kardeşim bak ne güzel ev kuruyonuz evleniyorsunuz şunumu dert ediyorsun. eger isteyerek evleniyorsun bunun kıymetini bil, benim sevdigim adam başkasıyla yuva kuruyor içim yanıyor sen yok görümcem bunu dedi falan filan. geç bunları..

biraz kadir kıymet bil.

ne derse desin

sen gül, eglen, evlen..

0|0
    1|0
    • Ya ıyımısın sen? Problemı anlamadın sanırım sevinicek gülücek hal mı kaldı bende. Her şeye karışıp onay beklıyorlar. Başlarım böyle evliliğe! Evlilik var evlilik var senın derdınle benımkı bir mi?

• Olmaz dedi. Olmaz dedi anladın mı. Bende dediğini yaptım gönlü olsun dıye bak oku yazdım. Tavır alıyor anladın mı problemı.

• ya ben şu haldeyken olaya çok farklı bakardım ama senin bunu anlaman mümkün degil.

allah yardımcın olsun diyeyim o zaman.

nişanlından ses çıkmıyorsa, ya bogun egiceksin yada evlenmiceksin

başka yapıcak birşey yok.

hadi eyvallah

Yükleniyor...