El Clasico derbisi tarihe karışabilir Katalonya bağımsızlığını ilan etti :?

gözler barcelona ve espanyolda bu 2 takımın önünde 3 seçecek var 4 seçenği ben ekliyorum ya ispanyayla katalonya devletleri anlaşarak ispanya liginde kalacaklar ya andora ligine gidecekler ya da fransa devletinin davetine karşılık vererek fransa liginde oynayacaklar en iyisi benim mdüşünsem 4 seçenek katalonya ligi kurup andora gibi ufak özerk yöentimde olan devletin takımlarını toplayip katalonya ligini kurmak ola bilir daha mantıklı
El Clasico derbisi tarihe karışabilir Katalonya bağımsızlığını ilan etti :?

cak

• katalonya ligi
    50% (1)17% (3)20% (4)Oy Ver
  • ispanya la liga
    0% (0)72% (13)65% (13)Oy Ver
  • andora süper ligi
    0% (0)6% (1)5% (1)Oy Ver
  • fransa 1 ligi
    50% (1)5% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bnde ispanyada devam etmesini isterim ama hem ayrilacaksin hemde ulkenin liginde oynayacaksin yillardirda bir taraflarini yirttilar mutlu olsunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Barcanin Katalonya liginde olacağını dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • güzel bir ayrıntı yakalamışsın iyi konu da bu işler sanıldığı kadar kolay değil. bence barça la ligada devam eder.

0|0
    0|0
  • Dünya futbolu bitmiştir beyler
    İspanya real madrid
    fransa barcelona
    italya çöp zaten
    İngiltere ligi hariç güzel lig kalmadı

0|0
    0|0
  • La liga...

JuSt

0|0
    0|0
  • Barcelona gibi bir dünya markasını harcayamazlar. La Ligada mücadele etmeye devam ederler.

0|0
    0|0
  • barca bize gelsin

0|0
    0|0
  • Real Madrid <3

0|0
    0|0
  • İspanya la ligadan barcelona ayrılırsa ciddi çöküş olur ispanya liginde, fransa da espanyol adlı bir takımı ne haddine ligine alır adı üstüne ispanya, barcelona giderse psg-barcelona el fransico falan olur herhalde

0|0
    0|0
Yükleniyor...