Şu an uyanık olan arkadaşların spor ile ilgili sorularını yanıtlayacağım?

ilk okuldan beri yüzme, güreş, fitness plates ile ilgilendim son 2-3 senedir beslenme konusu ve antrenman konusunda baya bir bilgi sahibi oldum 1 saat için buradaki her arkadaşın sorusuna cevap verebilirim

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 20 kilo verdim ama sıkılasmam lazım. hangi spor etkilidir

0|1
    0|0
    • 20 kilo vermişsin çok güzel ama yirmi kiloyu galiba kısa bir sürede verdiğin için bazı problemler olabilir sana spor olarak tavsiyem fitness önerebilirim çünkü fitness kasın ağırlık karşısında direncini arttırdığı için sıkılaşmana çok daha hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır ama yok ben fitness yapmak istemiyorum dersen plates önerebilirim plateste sıkılaştırır ama fitness'e göre daha fazla zaman alır. yok ikisinide yapamam zamanım veya param yok diyorsan evine 2 adet dumbell alıp internetten hareket araştırıp uygulayabilirsin

• Teşekkürler

• asıl ben teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• selam

0|0
    0|0
    • sanada selam

• üstad öncelikle azminden dolayı tebrik ederim 2 ayda 5 kilo vermen gayet güzel ama haftada 6 gün antrenman spora yeni başlayan biri için bence çok uygun değil haftada 2 gün kardiyo 3 gün ağırlık çalışması ile çok daha verimli bir sonuca ulaşacağına inanıyorum vücudunun çalıştığı kadar dinlenmeyede ihtiyacı var eğer beslenmen kötü ise 24 saat ağırlık çalışman bile önemli değil benden sana tavsiye ekmekten kısman güzel ekmek yerine daha güzel karbonhidratlara yönelirsen daha hoş olur örnek olarak bulgur pilavı, esmer pirinç, basmati pirinç öneririm sana. Ve şunuda belirtmen isterim ki sana yıllarca yatarak büyüttüğümüz göbeklerimizi 2-3 ayda eritmemiz zaten adil olmazdı ben senin 2-3 ay sonra istediğin forma ulaşacağına inanıyorum azimli birisin

• eyvallah. artık sporu bırakmayı düşünmüyorum.

Yükleniyor...