Mantığınızın tamam dediği biriyle mi hayatınızı birleştirirsiniz?

mantığınızın tamam dediği biriylemi hayatınızı birleştirisiniz? yoksa hayır mantıktan önce aşık olmammı gerekir dersiniz

• Mantık
    50% (12)52% (12)51% (24)Oy Ver
  • Aşk
    50% (12)48% (11)49% (23)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
34|20

En İyi Kız Görüşü

• Aşk nedir ki?aşık oldun da ne oldu? Bence duygu ve mantık dengesini tutturabildiğin biriyle birlikte olmak en sağlıklısı. sonuç olarak aşk tek taraflıdır sen aşık oldun diyelim ya karşı taraf?

2|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Kalb'imin tamam diyemediği birine aklımla eziyet etmem. :)

Cevap B

1|2
    0|0
  • önce aşık olmalıyım sonra mantık

0|1
    0|0
  • 22-23 e kadar aşk diyordum şimdi mantık diyorum. önce karakterler uyuşmalı. sırf aşığım diye anlaşamadığım, bir ömür mutsuz olacağım kişiyle evlenmem ki öyle biri vardı ayrıldık.

0|1
    0|0
  • Ne mantık tek başına yeterli ne de aşk.İkisinin de bir miktar olması gerekiyor.

0|1
    0|0
  • herkes mantıklı ilişkiler kurmaktan yana aslında. ama böyle düşünen kişiler bile aşk duygusuna yenik düşebiliyor.

0|1
    0|2
  • Aşk taibikide bi sorum olcak burdakı arkadaşlara soru sorma hakkım kısıtlandıda yarın soraılırım ancak mazur görün :(((

18 yasındayım ben bi cocuk benden hoslanıyomus ama 25 yasında sizce cıkayımmı yanı ?

yoksa cokmu yas farkı vaarr? kızlar siz olsanız napardınız?

0|1
    0|0
    • 8yaşa kadar normal bence erkeğin kızdan büyük olması iyidir zekalar eşit olur;)

• canım sana bir şey deyim mi nerdeyse hiç denecek kadar az kadın erkeğin zekasıyla yarışabilir! Erkek herşeyin mantık ve zeka kısmını alır ama kadın şehvet duygusallık kısmında takılır!

• ben bununla cok yüzleştm.. asık diilm kimseye ama sırf evlenmek için mantıgımın izin verdigi insanı secsemmi dedm .. ama sonra ne anladım?.. aşk biter mantık kalır derler ya.. aksine mantık degişir, cnkü hersey degişio, bizdegişiorz, bugün mantıgıyla asık olmadıgım adamla evlenirsem, yarının mantıgıyla*herifinin neyiyle evlendim de diebilirm

0|1
    0|0
  • Tabiki mantık...

0|1
    0|0
  • ask da gerek..

0|1
    0|0
  • aşk ama mantığımdan geçemezse aşkı bitiririm bir yerden sonra

0|2
    0|0
  • ilk önce kalbimi dinlerim tabi ama mantığımla zıt düşüyosa onu da dinlemem :)

0|1
    0|0
  • Ikiside olmazsa olmuyor maalesef mantiginla dusunup hislerinle de kabul edeceksin yani mantik olmadan aşk , aşk olmadan da mantik olmuyor bence bi şık daha olsaydi ikiside diyee :))

1|1
    0|0
  • yani salt mantıkta değil aşkta. ikisinden bir parça olmalı :) bunu yakalamak çok zor biliyorum fakat durum böyleysede oran ''yüzde 70mantığıma yüzde 30 gönlüme hitap etsin'' şeklinde olur.

0|1
    0|0
  • Bence hem mantık hem sevgi olmalı..gerçekçi sonuna kadar süren bir mutluluk isteniyorsa ikisi de vazgeçilmezdir

0|1
    0|0
  • ikisi birlikte olmalı ama aşk daha önemli bence

0|1
    0|0
  • Bence insan mantığına uyan insana aşık olur önce düşüncelerin uyuşur sonra hoşlanırsın sonra aşık olursun.. ama hiç mantığına uymayan birisine de aşık olunursa mantık derim ben ömür boyu mutsuz olmaktan iyidir..

0|1
    0|0
  • Mantığım kabul etse bile içimde emek kırıntısı kadar da duygu yoksa hayatımı birleştiremem.Mantık evliliği yapacağım diye hayatımı böyle mutsuz geçiremem kaç kere gelicez bu dünyaya ?

0|1
    0|0
  • ilk önce mantığıma daha sonra da aşkıma güvenirim. mantık aşktan öncedir önde değil. . .

0|1
    0|0
  • bence insan önce sevmeli. mantık da bir yere kadar.

0|1
    0|0
  • mantıksız bi hayat düşünemiyorum ben mantığımın kölesiyim

0|1
    0|0
  • hayır tabiki de, robot muyuz biz allasen

0|1
    0|0
  • Mantığımda kalbimde onay vericek

0|2
    0|0
  • Sevmediğim biriyle ne kadar mutlu olabilirim ki önce sevgi bence...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle mantık, aşk 3 yıl sürüyor en fazla.

0|1
    0|2
  • ask nerede:?

0|1
    0|0
    • valla bende bulamılmış değilim henüz:D bilemiorz şuan kayıp kendisi:D

• öncellikle tamamen mantığım kabul eder hele ki bide üstüne kalbime dokunursa ballı kaymak olur:)

0|1
    0|0
  • ikisi birden olmalı. mantık daha önemli.

0|1
    0|0
  • aşık olmadığım kişiye mantığım evet demez bana ...

0|1
    0|0
  • aşkın bittiği yerde mantık başlar. o yüzden mantık..

0|1
    0|0
  • mutlaka bişeyler hissetmem gerekir.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 20

• Mantığımın tamam dediği kişiye kesinlikle aşığımdır... o yüzden mantığım evet diyorsa zaten aşk da evet demiştir :)

0|1
    0|0
  • mantik okeylerse ve ben o kisiden hoslaniyorsam.O zaman tamam

ama sadece mantik evliligi hoslanmadigim birisi ile zor ya.

0|1
    0|0
  • mantıkla aşk zıt şeyler değildir lütfen bu yanlışa düşmeyelim.. aşk varsa mantık yok mantık varsa aşk yok diye bişey söyleyebilir misiniz? ikisinin birbirini tamamladığı yerde doğru birliktelik yaşanabilir.. Birinden biri eksik kalıyosa ikiside zaman içinde yitip gidecektir

0|1
    0|1
  • üstad evlenmemek en mantıklsı değilmi aslında

0|1
    0|0
    • ömür boyu yaşlanınca bile yalnız kalmıyacağımı bilsem doğru olan o eskı dostum:) bu arada benı nıye sıldın sen sana bı yanlısımmı oldu?

• bizden gecti evde kalan erkek kuruları olduk biz

hayat bize güzel sana geliyoruz playboyyyyyyyyyyyyyyy :))

• mantığımın tamam dediği birini kalbim de sevecektir ..

0|1
    0|0
  • ikiside eşit olmalı bence aşık olmadığım biriyle birlikte olamam, mantıgıma uymayan biriyle hiç birlikte olamam.. Hem aşık olmalıyım hemde kafalarımız falan uyuşmalı ne çok fazla ne çok eksik ikiside eşit olucak :)

0|1
    0|0
  • Her ikisi esit olmalı

0|1
    0|0
  • mantıklı adam evlenmez...aşık insan mantığını kullanamaz ve niyazi olur...

0|2
    0|0
  • Mantık ne diyosa o =)

0|1
    0|0
  • %51 mantık %49 aşk

0|1
    0|0
  • Şu an skor erkekte de kızlarda da eşit :)) aşk tabi ki

0|1
    0|0
  • aşk önemli

0|1
    0|0
  • Mantık evliliği daha iyi.

0|1
    0|0
  • hayır aşk lazım

0|1
    0|0
  • Aşk olmalı.Hayatımın sonuna kadar yalnız kalsam da mantık evliliği yapmam.

0|1
    0|0
  • Kafama nasıl eserse ondan bundan sundan degıl yani.

0|1
    0|0
  • mantık yeterli değil.

0|1
    0|0
  • önce mantık sonra aşk

0|1
    0|0
  • aşık olmam lazım kalpten sevicem evlenıceğim kisiyi yoksa zor

0|1
    0|0
  • sevgi olmalı yoksa zor :/