Antrenman bitti :) ismini pakize koyduğumuz haşadoya da bir tekme atmamak olmaz mı?

Antrenman bitti :) ismini pakize koyduğumuz haşadoya da bir tekme atmamak olmaz mı?

Güncellemeler:
antrenmanı bu şekilde yapmıyorum beyaz dobok giyiyoruz bu sadece salon boşken cektiğim bir resim.

0|1
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Vur vur :)
    1 tane de benim için vur :)
    at tekmeleri :)

1|1
    0|0
    • senin içinde vurayım bir tolyochagi :)

• poomse :) evet bende şimdi esnekliğimden ötürü poomse yapıcam hem musabık hem poomse. askinin hocası cagırdı bakalım :)

• hmm sevindim :)
      Ankarada 13 yaşadım :) bileydim gelirdim :P :)
      o zamanlar... bir show yapardım size :P :)

En İyi Kız Görüşü

• bende istiyorummm iyi dövüşebilmek ama tırnağı kırılsa ağlayacak fattık futtuk bir kız oldum çıktım jdfhsf

2|0
    0|0
    • sen o fikri benimseme cıkar icindeki aslanı kızım :D gel bizim kulübe bekleriz

• yüzümüzede tekme yiyoz :D yok yaa bebek gibi yüzün var nazar değmesin koca gözlü kızım hortlak gibi sjsjsj :D

• işte ben yüzüme tekme yesem ağlaya ağlaya eve dönerim. Veya düşer bayılırım. Neden böyle narin oldum ben ya narin kızları da sevmem bide dffjs
      Gözlerin gayet güzel ciddiyim ilk soruna baktığımda fotoğrafını ve gözlerini gördüm güzel kızmış dedim içimden ^^ Mutlu ömürler dileyip kaçıyorum bayan :D

Erkekler Ne Diyor 28

• spor yapan genç hanımlar
    saglam beden saglam vucutta bulunur
    devam edin

1|1
    0|0
  • Alttaki hareketi denedim sanırım sağ bacak arka kaslarda 2. Derece yırtık var (Besiktaslilik belirtisi )

3|0
    0|0
    • ahahaha deli ya nerdesin sen sana atcaktım yoktun haşadoya attım bende o tekmeyi :D

• lif zedelenmiş olabilir masaj yap yumuşat yürürken falan da hisedersin o acıyı çekiyomuş gibi olur bacağın

• Sabaha düzelir umarım ya bayadir ant yapmamanin cezası ://

• Döversin falan. Korkarım.

1|0
    0|0
  • Siyah kuşak 2. dan 'dan selamlar :) Taekwondo candır.

1|1
    0|0
    • ooo hangi kulüp abim :)

• şu an dövüşmüyosun yani. olsun yapmışsın ama devam ettirememek canını sıkmıştır :/ tkd candır tabiki yapan seven emek eden iyi bilir :)

• Sıktı tabi, biraz kilo almıştım hatta sonra yüzmeye gittim toparladım :D

• nabıon la sen :D korktum valla sorularına bndan sonra gerekn özenı gösterecegım cevap verrken dayak yerız mazallah :P

1|0
    0|0
  • Güzel

1|0
    0|0
  • iyisin iyi

1|1
    0|0
  • maşallah ayaklar palet gibi

1|0
    0|0
    • hoca da don lastiği gibisin diyo :D :D esnemeden de acıyorum palet gibi mi lastik gibimi bilemedim:D ankaralı o profili gimsanın oyuncak sepetinde mi cekildin

• dövmem ya batıkentte falan değilim :D üşenirim

• O değilde dışarda seni görüp şist pakize desek ayvayı yedik : /
    Direk acile yollarsin.

1|0
    0|0
  • Sen niye Boyka oluyon bacım git dershanede elinde defterle mat hocası kovala, okulda arkadaşlarınla yarınki ödevi planla, annene mantı açarken yardım et... Neden dööşüyorsun yahu :D

1|0
    0|0
    • ben dövüşüyorum çiziyorum okuyorum ingilizce ders veriyorum.. :) bunlar yeter bana hanım evladı deyilik :D

• Kolay gelsin yinede, başarılar..

• eyvallah sağol

• at gitsin

1|0
    0|0
  • eşşek kadar göz var kızda. maşallah

1|0
    0|0
  • spor yapman ne güzel başarılar

1|0
    0|0
  • aferin

1|0
    0|0
  • Selin Şekerci,? 👀

1|0
    0|0
  • way babo uçan karateci gelmiş kaçın

1|0
    0|0
  • Fazla ego kasma, çok yumuşak bir spor taekwondo abartacak bir durum yok. ama spor iyidir azmini takdir ettim

0|0
    0|0
  • gel dövüşek

0|0
    0|0
  • Hayran kaldım doğrusu.

0|0
    0|0
  • İlerde eşin olacak adam yandı :D

0|0
    0|0
  • pakizen oluyim parçala beni...:)

0|0
    1|0
  • kızım günah böyle şeyler, kızlı erkekli falan. tövbe estagfirullah

0|0
    0|0
  • vallaha kızlara yakışmıyor bu sporlar ne derseniz deyin

0|0
    0|0
  • Enteresan gorunuyorsun.

0|0
    0|0
    • kötü mü. antremanı bu şekilde yapmıyorum bitince cekmstim kıyafetle garip duruyor olabilir

• Gorunum noktasinda, kendini ifade yontemin durusun ve cumlelerin manasinda, farkli birisin , bilmem belki iyi belki kotu

• Beni döv

0|0
    0|0
  • o ayak nasıl kalkıyo oraya :P

0|0
    0|0
  • benı dövebilir misin :)

0|0
    0|0
  • seni bir tokatla yıkarım :D :D

0|0
    0|0
    • evet üstüme geldin ama ben öyle bir fikri asla benimsemiyorum sende beni yanlıs anlama :(

• ben sana yüklenmedim ilk girişim esğiriydı sonra gercek olanları soyledım bızzat egosu tavan yaparak karsıma cıkanları gordum o yuzden sende oyleysen sakın guvenme dıye uyarmak ıstedım kırdıysam ozur dılerım

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni yargilamak istemiyorum ama kapalibir bayanin hatlarini belli eden dar pantolonla herkese gorunmesi abest ve yanlis biliyor musun bunu?

1|1
    2|4
    • yok yok normalde bosbol taekwondo kıyafeti giyiyoruz antremanda. bununla ve busekilde yapmıyorum antremanı esofman da bol ama atınca oyle olmus :/

• ben alevi olana da saygı duyarım sünni olanada ama hepsı yanlıs yolda ! tek ınanacakları tapacakları konu ALLAH olmalı ve ALLAH'ın şartlarını yerine götürmeli size daha bir şey demiyorum ben de ALLAH'ın şartlarını yerine getirmek için uğraşıyorum hadi iyi geceler kendinizi alevi sünni diye kıyaslamayın ülke bu yüzden bölünüyor bu yüzden!!!

• Inanmakla bitmiyor uygulayacaksin namaz kilcaksin oruc tutcaksin cok cenesi dusuk birisin bence artik sus lutfen bildiklerini kendine sakla herkesin inanci kendine

• Olur at tabi

1|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm diye geçirdim içimden şu an :/

0|0
    0|0
  • Sana bir vurrursam :D :D ne diyon la sen :D:D :D

1|0
    0|0
  • lh5.googleusercontent.com/.../_d7Ul5gmcaAnrVqwibeqNl1YwddUrsOL71EYgj3sYBQ8n0fVeNVZCcdT42JQfbT_QwkXss_E9SlBoklwLF_p2ZDr40YmyDuxGCJW-ELfo_nEYq2-Jd4Kmg=w500-h250-nc
    Sorum var :))
    11 yaşında kuzen kızı var tekvandoya gidiyor ve bildiğin demir gibi sert. . Baklavalari var 😍..
    Seninde bedenin o hale geldi mi

1|0
    0|0
    • o eknik panda tolyo severim atmayı :) karın kasım oldukca sert baklava zayıfsa belli olur taekwondocu kızların karın kası serttir ama baklava gözükmez

• :) kızımız zayıf. Teşekür ederim

• rica ettim :)

Yükleniyor...