Beyler kızların en çok nerelerine bakarsınız?

beyler kızların en çok nerelerine bakarsınız?açıkça söyleyin çekinmeyin soruyu kızlara engelledim onlar göremiyorlar.

• Popo
    24% (10)29% (25)28% (35)Oy Ver
  • Göğüs
    38% (16)28% (24)31% (40)Oy Ver
  • Yüz
    14% (6)28% (24)24% (30)Oy Ver
  • Bacak
    5% (2)7% (6)6% (8)Oy Ver
  • Diğer
    19% (8)8% (6)11% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
18|64

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• kızlar kızların en çok göğsüne bakıyormuş yalnız; ne iş :)

0|2
    0|0
  • ben bişey göremiyorum :) çok iyi gizlenmiş top secret

0|1
    0|0
  • neden birsey göremiyorum allahim kör oldun nayir nolamaz:)

0|2
    0|1
  • erkekleri bırak da sen bazı kızlar giyimlerini o kadar abartıyor ki ben bile gözümü alamıyorum yani erkekler kim bilir neler düşünüyordur o an tahmin bile edemiyorum :D:D:D

0|0
    0|0
  • Gorunuyor -,-

1|0
    0|0
  • popo ilgi alanım :/

0|1
    0|1
  • meme falan.

0|1
    0|1
  • Benim genellikle gözlerime cunku cok begenırler ve her neyse herkes bılıyor neresıne bakıldıgını:D

0|1
    0|1
  • poposundan başka yere bakıyorum diyen yalan söyluyor :D

0|1
    0|1
  • ben görüyom heheheh :D :P

0|0
    0|0
  • burdakini okuyabilsekte okuyamasakta ben arkadaşıma sordum kızların neresine bakarsınız ilk diye :)

0|0
    0|0
  • Önce gögüs sonra popo sonra dudak

bunu bilmeyen mi kaldı ?

0|0
    0|1
  • Yüzlerine .

0|0
    0|1
  • neremiz acıksa oraya.. bizde artık kapatıyoruz.. şimdide dudagımıza gözümüze bakıyolar.. kapalı böyle, ah abi bide soyunsa nasıl olur die die , iç ceke ceke .. azabastyle

0|1
    0|0
  • Göğüs .

0|0
    0|0
  • .,gördük :D

0|0
    0|0
  • ben görüyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 64

• Cincellik isteyen arkadaşlar tabii ki popo,göğüs ve bacağa bakar. ve bunlara bakarken tek düşündükleri " off bu yatakta ... "

ciddi seveceği birini arayan erkek sadece yüzüne bakar.

yüz der ve giderim.

5|0
    0|1
  • karşıdan geliyorsa gözlerine önümden geçiyorsa kalçasına

2|0
    2|0
  • Gözlerin bende ayrı bir büyüsü vardır.

4|0
    0|0
  • Kadın gibi kadın olmasına. Onurlu, gururlu olmasına bakarım arkadaş! Gerisi hikaye. Çünkü o saydıklarınız 70 yaşında nine olunca kalmayacak. Ben saydıklarım kalacak. Önemli olan budur!

2|0
    0|0
  • kadının giyimine, vucuduna göre değişir. görüşünde ortaya çıkan yerleri mutlaka vardır. bazende kişi kendisi bilerek ve isteyerek bir noktasını öne çıkarabilir. bunlar insanı yönlendirebiliyor.

ilk neresi diye kesin bir şey söyleyemiyorum. ancak genel olarak tanıştığım kişilerin hemen her yerini, her hareketini, girdiğim bir odanın, yerin her köşesini ayrıntısını incelemekten kendimi alamam.

0|0
    0|0
  • Kızlara bakmam onlar bana bakar ben yanlız akar giderim :)

1|2
    0|0
  • meme ve popo tabiki diger yerleri anlayamıyoz ki orjinalmi değilmi saç boya dudak yanak boyya göz lens güzelliğinin yüzde 90 ı bir ıslak mendille silinecek kızlar biliyorum

1|0
    0|0
  • meme :D göğüs ney lan...göğüs dediğin akciğerler -medıasten- kalp etrafını bır kafes cevrelemıs yapı..onun ustundekı ıkız kulelere meme denır :D

2|0
    0|0
  • Saniyelik bakış haricinde hiçbir kızın dönüpte özellikle herhangi bir yerine bakmam, dünya güzeli olsa gene bakmam.

1|0
    0|0
  • Arkasındaysam malum kalçalar.Önümdeyse her yerini süzerim bakmaya dair neresine bakmam gerekirse değerlendirdikten sonra orasına bakarım.Fark ettirene kadar nasıl olsa hoşlarına gidyor bakılmak.

0|0
    0|0
  • İlk önce göbeğine bakarım eger ayva göbeginden büyükse unutmaya çalışırım :D

2|0
    0|0
  • kız kim ve nasıl olursa olsun önce göz yüz meme popo

0|0
    0|0
  • Bi kere ilk önce yüzüne bakarım güzelse gözler direk popo. Ardından meme O da güzelse koş peşinden ali cengiz :-D

0|0
    0|0
  • önce yüzüne bakıyorum güzelse aşağı inip göğüslerine iri ve dikse daha aşağı popoya dolgun ne küçük neden büyük idealse fantazi dünyama alıyorum herhangi bi eksiği varsa 3 maddeden boşver gitsin diorm

0|0
    0|0
  • ben genelde asagidan suzmeye basliyorum ve cok sisman olmadigi muddetce daha belden yukarisina bakabildigim bir kiz olmadi. kalca civarinda bana bir hal geliyor yigilip kaliyorumç

0|0
    0|0
  • Gözlerine...

1|0
    0|0
  • önce gözlerine bakıyorum...içini görürüm diye...

göremezsem..

içine gireceğim heryerine bakarım...

1|0
    0|0
  • yüzüyle ellerine bakarım ondan sonra süzerim standartlarıma uyuyorsa hoşlandığımı sölerim çıkma teklifi falan ederim ama yüzüyle el temizliği önemli :D bide saçları mutlaka uzun olucak :D

0|0
    0|0
  • Gözlerine bakarım tabi ki.Ne o öyle orasına burasına mı bakıcam kızın.Önemli olan hissetmektir,duygudur.Bi kızın hemen poposuna,bacaklarına,göğüslerine bakan erkekler bana sapık gibi geliyolar.Hiç romantik değil bu.Derin derin gözlerine bakarım.Tamam lan sallıyorum kabul :D

0|0
    2|0
  • En çok yüzüne bakarım sonuçta konuşurken falan yüzüne bakmak gerekir.

1|0
    0|0
  • Ayakkabılarından başlayıp saçlarına doğru heryerine bakarım :D

0|0
    0|0
  • popo gögüs 10dklık

düşünce anlayış bir ömürlük be!

1|0
    0|0
  • kadını tüm olarak ele almak en mantıklısı :D

0|0
    0|0
  • her yerine eşit bakarım :D

1|1
    0|0
  • Yüzüne .

2|0
    0|0
  • Gözlerine.

2|0
    0|0
  • Kıza Göre Değişir.

0|0
    0|0
  • yüzüne bakarım ! ciddiyim yüz olmadıktan sonra kalça göğüs anlam ifade etmiyor benim için

1|0
    0|0
  • Erkeği gösteren ütüdür

Kadını gösteren g..tüdür

yüzüne gözüne bakıyorum diyen görmedim

1|0
    1|0
  • gögüsüne bakarım eger kücükse konusmama gerek yok vakit kaybı sonra poposuna bakarım sonra yüzüne bakarım konusurkende dudağına bakarım arada gözüm gözlerine kayar ..

0|0
    3|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...