Lc Waikiki Ürün Değiştirme?

Arkadaşlar bir deri mont aldım 10.12.2012 tarihinde 1 hafta falan giydim. Şimdi tarih 26.01.2013 peki arkadaşlar 46 gün geçmesine rağmen ürünü değiştirebilir miyiz? 60 gün içinde iade edebilirsiniz demişlerdi ne kadar doğru?

Güncellemeler:
LC Waikiki kalite politikası kapsamında mağazalardan gelen ürün iade ve değişim talepleri için kendimize özgü bir sistem geliştirdik. Ürünlerimiz satış sonrasında iki yıl süresince garanti altındadır. Müşterilerimiz bu süre içerisinde faturasız olarak da ürün iade edebiliyorlar. Sektörümüzde bu süre çok uzun bir süredir ve faturasız ürün iadesi pek yapılan bir uygulama değildir. SİTELERİNDE BÖYLE YAZIYOR

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 60 gün olacağını sanmıyorum ya 15 gündür ya da 1 aydır. Ürüne zarar vermemişsen vs.. değiştirebilirsin ama 60 gün geçtiğini söylüyorsun hiçbir firmanın 60 gün sonra iade edilen bir ürünü alacağını sanmam..

• 46 gün geçti ama bana kadın 60 gün içinde iade edebilirsin demişti sanırım.

• İşte bende 60 olacağını sanmıyorum..Sen olsan 60 gün sonra geri alır mısın? Ama bilemiyorum yani dediğin gibi de olabilir...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...