Hoşlandığınız kız gelip seni seviyorum derse?

Onun benden hoşlandığını biliyorum.Arkadaşları bana söylediler ondan habersizce. Ama gelip bir adım atmıyor. Sanırım karşılıksız sanıyor. Ona onu sevdiğimi söyleyeceğim. Bunu yapmaktan biraz çekiniyorum. Ne düşünürdünüz başınıza böyle birşey gelse?

Güncellemeler:
ilk sevgilim olacak yani onu kaçırmak istemiyorum aşkı bulmuşken onunla olmasını istiyorum kafam çok karışık cevaplarınız için teşekkür ediyorum hepinize ama hala söylemeli miyim söylememeli miyim kararsızım:)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi olur ya çocuk çok mutlu olur hakkınızda hayırlısı olsun ..:)

1|0
    0|0
    • aylar oldu bir adım atmıyor çok utangaç olduğu ortada zaten hani ilk önce birşeyler duydum doğru mu bunlar senden öğrenmek istedim? diyeceğim evet falan derse bende seni seviyorum demeyi planlıyorum ama soğur mu diye korktum

• Sen bir adım at ona hal hatır sor konuşmaya çalış o birşey konuştuktan sonra gülümse hoşuna gidiyormuş gibi ve cesaret ver eğer açılamazsa o odundan olmaz uğraşma bosver

• peki bakalım öyle yapayım:)

Erkekler Ne Diyor 8

• hoşlandığım kız bana böyle bişey diyecek, hastaneye götürür tedavi ettirirdim, bu güne kadar söylediklerinden sonra

1|0
    0|0
    • çok mu kötü şeyler söyledi

• çok ağır konuşmuş.

• direk böyle demedi de, buna benzer bişey, güncellemeye gelince söylemeden pişman olacağına söyleyip pişman olmak daha iyidir

• senin de arkadaşların onun kulağını çınlatsın bakalım o zaman ne yapacak...

sen gider teklif edersen şımarır belki

1|0
    0|0
    • teklif etmicm sadece seni seviyorum dicem farklı şeyler değil mi bunlar:D

• edebiyatım biraz zayıf kusuruna bakma---... sen de teklifi sevmek olarak farzet

• kahve icelim deeeeeee dinle beniiiiii direk seviyorum deme one ole abaza gibi

1|0
    0|0
    • :D nasıl dicem işte onu direk anlar zaten durumu ki bende kahve içmeye çağıracak cesarette yok sadece kenara çekip söylemek istiyorum ama abaza gibi görünmekte istemiyrum of bunun açılacağı yok kalbime mi gömsem diye düşünmeye başladım:D

• çekici gelmezsem artık ona:(

• ozaman dedikodular yalan der;))

• direk seviyorum deme bişiyler yapalım mı de..kahve icelim mi de... falan

1|0
    0|0
    • öyle mi dersin...

• of of bu kadar zor mu bu açılmak:) Valla sabrım kalmadı uzaktan uzaktan sevmekten sıkıldım özlüyorum onu yahu:)

• zordur:)) deneyımszsse

• nasıl bır duygu bılmem 30 yıldır tecavuzlerden hemen sonra duydugum kelımeler alcak kopek serefsız vs

0|0
    2|1
  • :))

link

0|0
    0|0
    • sus söyleme mi?:D nasıl yani ya :(

• Eee o kadar gelmiş bizede he demek düşer

0|0
    0|0
  • kenara çeker, gerekeni yaparım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevinçten havaya uçar heralde :D

1|0
    0|0
  • Söylemeye çekiniyorsan hal ve hareketlerinle belli etmelisin ki adım atsın.

1|0
    0|0
    • ya belli edemiyorum:D herkes biliyor onun benden hoşlandığını hani belli edersem zaten herşey herkes tarafından ortaya çıkacak iyice utanıcak bizimkisi. Gizlice söylemek istiyorum hislerimi bilsin oda sevdiğimi tutamıyorum artık içimde:D

• yaaani en sonunda bunu yapıcam herhalde:D Ne vardı sanki gelse adam gibi itiraf etse yok illa beni bekletecek delircm ya!:D

• Çekingenmiş naparsın :D İlişkinizde daha iyi olur ama herşeyi yavaş yavaş ve tadında yaşarsınız :D

Yükleniyor...