Hiç saçınızı maviye boyattınız mı?

ensedeki saçlarımı maviye boyatmak istiyorum ama öyle dikkat çeken değil.koyu mavi hatta gece mavisi gibi siyaha çalan maviden.ama cesaret edemiyorum.sonra boya akarda açık mavi filan olur diye.hem maviye boyatan hemde istediğim renkte deneyn varsa paylaşabilir mi? bide boyanın markasını filanda yazabilir misiniz? :D

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben yaptım lise zamanımda alttan bir parçasını mavi bir parçasını da kırmızı yaptırmıştım ilk önce saçımı açıp sonra mavi yapmıştık sonra o mavi aktı vee ilk yeşil oldu sonra da sarımsı bi renk oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben traş köpüğünü saçıma sürmüştüm. O sayılır mı bilmiyorum. Saçım siyah beyaz olunca ne olur diye baktım Küçük Emrahın filmlerinde yaşlandırıyorlar ya ona benzedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• boyattırmadım hıc

0|0
    0|0
  • Hayır, o sonra hiç beklenmedik bir dışkı rengine dönüyo.

0|0
    0|0
  • bizim sınıfta bi kız var saçlarını bi tarafını yeşile bi tarfına kırmızıya boyatmış kafasına kuş sıçmış gibi duruyor :D

0|0
    0|0
  • Yapma arkadasım sonra sıkılıp pisman oluyorsun. Kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • hep mavi kalması istenilendir, ne yazık ki mümkünsüz. aylardır üşenmeden ayda bir boyatıyorum resmen, ilk hafta lacivert, sonraysa turkuaza kadar açılıyor kendisi. tamamını boyatmaya henüz cesaret edebilmiş değilim, bir de boyatsam ne olacak kimbilir.:)))

0|0
    0|0
    • hadi ya o kadar açıyor yani :( peki hangi boyayı kullanıyorsun?

Yükleniyor...