Zayıflamak için hangi sporları yapmalıyım?

yazın koşu bandına binip spor yapıyodum fakat daha sonra koşu bandı bozuldu dışarı çıkıp spor yapardım ablamla oda gitti zaten istesemde sabah çıkıp spor yapamam malum okul açıldı sizce başka hangi sporu ne kadar yapmalıyım

Güncellemeler:
okular açıldığı için fazla vaktimi almıcak ( en fazla 1 saat) daha çok evde yapabileceğim tarzda

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk once yemegi kesecen yoksa spor ise yaramaz

0|0
    0|0
    • öğrenciyim zaten yemem ne kadar olabilirki :) hareketsizlikten kilo alıyorum aslında bide öğrencilik zor iş :) :) yemeğini bile düzenli yiyemiyosun

• Bende ogrenciyim bilirim aksam 7den sonra asla yemek yeme karbonhidrati kes ozaman vucuttan alir ve zayiflarsin

En İyi Kız Görüşü

• Basket bol oynasn bnce dha iyi hem boyun Da uzar kilo da verirsin

0|0
    0|0
    • okuldan vakit almıyor spor salonuna yazılıp orda oynayabilirim basketbolu ama sabah 7 evden çıkıp saat 17 de geliyorum haftasonuda kurslarım başlıcak

• Hmm boş vaktn olursa tekvando dersine falan git bedn dersi varsa koş ve suyu bol iç su zayflatr olmazsa kilolarnı bna ver çok zayıfım :(

Erkekler Ne Diyor 4

• En azından yuruyus yap

0|0
    0|0
  • Para varsa aylık 50-60 lira spor salonları ağırlık çalışarak en güzel kiloyu verirsin

0|0
    0|0
    • abii öğrenciyim benn öğrencide para ne arar :) :)

• Kardeşim Abdi Anlıyorum da aylık makyaj malzemelerine 50 lira harcıyorsun ya da Fuzuli harcama yapıyorsundur spor yapacaksan hayatını spora adayacaksın

• Su diyeti yap

0|0
    0|0
  • Bol bol halısaha macı yapabilirsin kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Koşu bandi işe yaradı mı ya ben de başlamayi düşünüyorum ama. kac saat bindin günde

0|0
    0|0
Yükleniyor...