Beyler, bayanlar! Bu işten anlayanlar cevap versin :)

sağ da solda ilkez gördüğünüz bayanlara neden dönüp dönüp bakarsınız yada bi kaç kez kaçamklı bakarsınız elinizi kafanıza götürmedeki hareket ne anlam taşıyor ve hoşlansanız bunu söylermiydiniz !

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• -aksam icin malzeme topluyor olunabilir.

-bu degil, bu da degil, bu hic degil diye dogru kiz araniyor olabilir.

-30 lu yaslara gelimis bir erkek icin onun kasi, bunun gozu diye begenemiyor olabilir

-bu kizlar ne diye bana bakiyor diye dusunuluyor olabilir

ve bu liste uzar gider.

cikarttigimiz sonuc; kizlarin dunyanin merkezine konmuyor olunabilmesidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gidip solerım ama verılen cevap ukalaca olunca o vakıt şartellerım atıyor,adam gıbı cevap verseler bıde

0|0
    0|0
  • ne kadar hoşlansam da onun bana karşı bakışları olmazsa asla konuşmam ayrıca bakışları guven vermelı güzel bayan görünce bakıyoruz tabı ama rahatsız edıcı sekılde bakmak hoş olmaz

0|0
    0|0
  • Dönüp dönüp bakılıyorsa hoşuna kaçmıştır kız. Eli kafaya götürmek de anlık bir şey. Baş başa konuşuyorken yapıyorsa karşısında ki ilgilendiği biridir ve orda boş durmamaya çalışıyodur.

0|0
    0|0
  • bu bi tür alıskanlık olmuş güzeli yaslısı cocugu herkese bakıyolar bn gecende dedigim gibi genc kızlara bakarken gelecegin analarını goruyorum asla kotu niyetle bakmam cunkü bukadar düşük davranacak bi seviyede digilim...

0|0
    0|0
  • sağda solda bayan gördüğünüzde neden akciğerleriniz çalışır nefes alırsınız kalbiniz neden atar kalp neden kan pompalar açıklayın bunları neden bilerek mi yapıyorsunuz

0|0
    0|0
  • eger ben ve ekıbım bır kere kesmısse hemen oldugun yerden uzaklas yoksa olusacak sıkıntıdan bız sorumlu degılız :))

0|0
    0|0
  • o haraket vay annam kiza bak ya analar böyle kizlar dami doguruyor demek:)

0|0
    0|0
  • Ben dönüp dönüp bakmam bir kere bakarım gözden kaybolana kadar olay biter.

0|0
    0|0
  • o tipler "ben bundan hoşlandım" demezler genelde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...