Sabah sporundan ne kadar sure sonra kahvaltı yapilmalı ve nasil olmali?

Sabah sporundan ne kadar sure sonra kahvaltı yapilmalı ve nasil olmali?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 30 dk bence ideal.
    Ben sahile iniyordum sonra yürüyerek normal geliyordum eve hızlı bir duş alıyordum sofrada hazır oluyordu. oturuyorum direk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaptigin spor gun boyunca metobolizmani hızlandırmıs olcak spordan sonra yedigin yiyecekler vucuda direk isler

0|0
    0|0
  • spor bittikten sonra, vucut dolasımı normale girince kahvaltı yapabilirsin beklemene gerek yok, yumurta beyaz peynir, domates, salatalık ve zeytin ekmek en fazla 2 dilim

0|0
    0|0
  • önemli olan günlük ne kadar kalori tükettiğindir bu hangi zamanda yaptığının bir önemi yok, ama sabah insülin düşük growth hormonun yüksekken sabah sporu çok daha yararlı bence sporu yaptıktan sonra bir kaç bardak su içip kahvaltını edebilirsin

0|0
    0|0
  • Kahvaltıyı yaptıktan sonra spor yapmak mantıklı

0|0
    0|0
  • Ne amaçla yaptığına bağlı

0|0
    0|0
    • 3 kilo vermek icin

• Maalesef o kadar yapamam spora bile vaktim olmadigi icin sabaha aldim ygs ogrencisiyim okulum 8 de baslayip 7 de bitiyor :/

• Ya ben sabah sporumu evde ip atlayarak yapicam zaten ip atliyorum bunu sadece sabaha aldim ama kahvalti nasil olucak onu dusunuyorum sporda ne kadar sure sonra yiyebilirim diye disaridn yiyemek cok kalorili olur bide okula gec kalirim zaten ona gore sabah erken ya da normal vakitte uyanicaktim :/ :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...