Fitnessla ilgilenenler bakabilir mi?

Merhaba arkadaşlar 1.70 boyum 65 kilom hızlı kilo verdiğim için hafif sarkık vucudum var.
Şimdi ben 55 kilo ya düşüp fit olmak istiyorum sizce haftada kaç gun salona gitmem gerek?
Bide ne kadar sürede istediğim şekil olur?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• en az 3 gün git. Koşu bandı 15 dk, Bisiklet 15 dk, eliptik bisiklet 15 dk, mekik, esneme hareketleri öneririm

0|0
    0|0
    • 3 gün kilo vermeme yeter mi ki vücut sekillenmesine sanmıyorum.

• yeter yediklerinide çeşit olarak değilde miktar olarak biraz kısarsan haftada 3 gün ideal. İşden güçtende alıkoymaz

• teşekkür ederiz :)

Erkekler Ne Diyor 8

• 10 kilo bilincli bir sekilde 3 ayda verilir sarkmalar spor yaptikca duzelir ama biraz kaslarini calistirman gerekki deriyi gersin haftada 4 normaldir

0|0
    0|0
    • 30 kilo verdim 5 ayda kardeşim o yüzden deri hafif sarktı dedim kalan 10 kiloyu sporla verim

• Ozaman kolay gelsin☺

• hızlı kilo vermeni önermem yavaş yavaş ayda 2 kilo vererek gidersen amacına kararlı ve daha azimli yavaş bir şekilde ulaşırsan emin ol daha iyi bir vücuda sahip olursun bu arada gün içinde aldığın protein karbonhidrat miktarıda çok önemli

0|0
    0|0
  • 6 ay kararli bir spor ve en önemlisi beslenme unutma beslenmen iyi düzenli olmadan hiç bir önemi yok yaptığın fitnesin

0|0
    0|0
    • Biliyorum 😊
      Sizce 6 ay yeterli mi?

• Kendimden örnek verdim bu senin azmine iradene bagli ben yaptım sen neden yapmayasin?

• iilgilenmem ama bakılır :D

0|0
    0|0
  • yas kac?

0|0
    0|0
    • 22 yaşım

• haftada 3 gun yeterli, fizigini gormeden ne kadar surede fit olacagını anlayamayız, metabolimzana baglı biraz bu

• Haftada 5 gün en az 4 gün gitmelisin pazar ve çarşamba tatil yaparım ben hep

0|0
    0|0
    • Her gün gitsem?

• Cumartesi pazar salı perşembe gitsek olur yani?

• Tabi ki kendine göre gitmek istediğin günü seç en az 4 gün

• 5ayda anca verırsın

0|0
    0|0
  • 3 gün düzenli şekilde gitsen olur

0|0
    0|0
    • 3 gün kilo vermeme yeter mi ki vücut sekillenmesine sanmıyorum.

• Onu anladım da en az 5 diyen var

• yok ya abartıyor onlar sen kızsın sonuçta bu faktörü unutuyor onlar

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...